Home Bulvár Kabelka do mesta. Ktorá je tá pravá?

Kabelka do mesta. Ktorá je tá pravá?

by v f

Každá správna žena vie, že na každú príležitosť, výlet alebo len pri opustení domu na pár hodín musí mať pri sebe kabelku s najdôležitejšími vecami. Niektoré ženy sú však mobilnejšie a venujú sa rôznym aktivitám, ktoré by si vyžadovali rôzne typy kabeliek s výmenou niekoľko krát za deň. Ako teda nájsť ten zlatý stred?

Všetko dôležité so sebou

Je nesmierne dôležité, aby sa do takejto univerzálnej celodennej kabelky zmestili všetky vaše dôležité veci. Je jedno, či si so sebou brávate len mobil, kľúče a peňaženku, nejaké hygienické potreby, alebo napríklad aj inzulín a iné lieky. V univerzálnej kabelke si všetko musí nájsť svoje miesto.

Priehľadnosť

Ak má byť vaša kabelka funkčná, nesmie to byť  typ s jednou veľkou komorou ako nejaká plážová taška. Oceníte množstvo malých, zapínateľných aj nezapínateľných priečinkov, pútko na kľúče, vrecká, zipsy, vonkajšie i vnútorné. Ak máte mať veci v poriadku a vždy rýchlo nájsť, čo potrebujete, každá musí mať svoje miesto tak, ako aj doma.

Nahradí aj batoh

Univerzálnu kabelku si môžete zobrať aj na menšiu vychádzku alebo turistiku bez potreby ďalšieho batoha. Zmestí sa vám do nej fľaša s vodou, nejaký drobný snack a prípadne aj fotoaparát na zachytenie lepších snímok v prípade, že neradi fotíte mobilom. Takáto kabelka musí mať teda možnosť zavesenia cez rameno, aby boli obe ruky voľné a v prípade potreby.

Dizajn alebo kvalita?

V tomto prípade nesmiete robiť žiadne kompromisy. Univerzálna kabelka, ktorú máte pri sebe celý deň, hrabú sa vám v nej deti, nosíte ju na vychádzky, na jogu a občas do nej hodíte aj drobný nákup musí vydržať skutočne veľa. Kvalita materiálu je preto prvoradá.

 

Nemenej dôležitý je však aj dizajn a vyhotovenie, aby ste ju na jednej strane dokázali použiť aj na spomínanú menšiu turistiku, no aby ste sa nehanbili prísť s ňou do práce na meeting alebo s kamarátkami na kávu.

 

You may also like