Home Bulvár Potrebujete vybrať prívesok pre svoju priateľku? Poradíme vám!

Potrebujete vybrať prívesok pre svoju priateľku? Poradíme vám!

by v f
Potrebujete vybrať prívesok pre svoju priateľku

Chcete vybrať zlatý prívesok pre svoju priateľku? Nájsť vhodný šperk pre ženu môže byť niekedy náročnejšie ako nájsť profesionálny konvektomat s rôznymi špeciálnymi funkciami. Prečo je to tak a na čo všetko treba myslieť? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Šperk má výpovednú hodnotu

Šperk nie je len obyčajnou ozdobou. Môžeme sa vďaka nemu o žene veľa dozvedieť. Aj preto by ste si na jeho výbere mali dať záležať. Čo všetko nám šperk teda prezradí?

Šperk býva odrazom ženy, nie len jej zmyslom pre módu, ale aj charakteru. Žena ním tiež dokáže zakryť svoje nedokonalosti či zvýrazniť prednosti. V neposlednom rade však šperkom ženy tiež často ukazujú svoje postavenie a príslušnosť k spoločenskej vrstve.

Pýtate sa ako môže šperk zobrazovať charakter ženy? Je to jednoduché. Napríklad veselé a extrovertné ženy uvidíte s farebnými extravagentnými šperkami, ktoré ešte viac zdôraznia ich osobnosť. Ak ich uvidíte s decentnejším a elegantnejším šperkom je veľmi pravdepodobné, že to bude kúsok so zaujímavým detailom, ktorý púta pozornosť.

Ponuka z ktorej si môžete vybrať

Na trhu je skutočne široká ponuka kvalitných príveskov z ktorých si môžete vybrať. Ako si vybrať medzi všetkými tými krásnymi atraktívnymi kúskami, v štýlovom prevedení? Pomôžeme vám sa v nich zorientovať.

Najnovší trend – priehľadné šperky

Medzi jeden z najnovších trendov patrí priehľadný prívesok. Taký sa bude páčiť istému typu žien bez ohľadu na vek. Budú to však ženy milujúc ležérnu eleganciu a uvoľnenosť. Sú zosobnením ľahkosti  a šarmu a perfektne sa hodia mladým dievčatám, ale aj zrelým dámam.

Personalizované gravírovanie bude vždy originálne

Hľadáte prívesok pre vaše dievča či ženu k výnimočnému sviatku? Chcete staviť na istotu a nestúpiť vedľa? V tom prípade je prívesok s personalizovaným gravírovaním skutočne dobrý nápad.

Napríklad takou klasikou ako je prívesok v tvare srdca, kde bude vygravírovaný významný dátum či váš spoločný portrét zaručene nič nepokazíte. Naopak, takáto výnimočná vec bude vyvolávať veľmi romantické pocity aj po niekoľkých rokoch.

Nezvyčajný prívesok pre originálnu ženu

Ak sa vaša priateľka rada odlišuje a páči sa jej originálnosť, stavte na niečo netradičné. Nielenže potrhnete jej individualitu, bude vyčnievať z davu, ale zároveň ostane trendy. Môžeme odporučiť napríklad sklenený prívesok s pravými sušenými divokými kvetmi vo vnútri.

 

 

You may also like