Home Bulvár Aké topánky sú „hot“ v tomto lete?

Aké topánky sú „hot“ v tomto lete?

by admin

Móda je živý a neustále sa meniaci organizmus, ktorý určuje, či sú naše outfity in alebo sú out. Kto by chcel byť out, keď môže byť trendy, všakže? Keď si chcete vybrať trendy letné topánky, viete, po ktorých máte siahnuť? A viete, aký outfit vám bude k ním dokonale pasovať?

 

Lodičky

Nesmrteľné ženské lodičky s uzatvorenou špičkou, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy. Aspoň jedny čierne musí mať každá z nás. Ale čierne lodičky v lete? Nie je to nuda? Je, preto sa môžete tohtoročné leto vyblázniť a dopriať si krásne pastelové lodičky – zmrzlinová ružová, modrá, mätovo zelená, žltá alebo aj temperamentnejšie farby – výrazná oranžová či červená. Ideálne k obtiahnutej elegantnej blúzke a áčkovej sukni alebo voľnejšej blúzke a obtiahnutej sukni.

 

Slip on

Ideálne topánky na leto – vzdušné, pohodlné, ľahko sa obúvajú a hodia sa takmer ku všetkému. Letia kvetované vzory, imitácia hadej alebo krokodílej kože či čierno-biele klasiky. Slip ony si môžete dať k legínám, k sukni či k boyfiend`s džínsom. Naozaj neexistuje outfit, ku ktorému by sa výraznejšie nehodili. Samozrejme, nemyslím teraz plesové šaty alebo róbu.

 

Tenisky

Na výslní zažívajú už druhú sezónu, no nič nenapovedá tomu, že by sa nemali dožiť aj budúcoročnej bez toho, aby prestali byť chic. Sú podobne univerzálne ako slip ony, len tenisky si môžete obuť naozaj aj k elegantným šatám a bude vám to akceptované. Niektorým sa to páči, iným zase nie, je to na vás. All white, all black, či pestrofarebné s bielou podrážkou, to sú ideálne farby tenisiek v tejto sezóne.

Viete, ako môžete osviežiť outfit správnymi topánkami, viete, ako zažiariť na ulici, preto nebuďte prekvapená, keď pre nejedného muža bude vytúžené zoznámenie sa s vami splneným snom. Nebráňte sa, je leto a vo vzduchu niečo lieta, možno to bude ten váš vyvolený.

 

You may also like