Home Stratégie Potrebujete pôžičku? Využite služby finančných agregátorov a vyberte si správne, bez dlhého hľadania a z pohodlia domova

Potrebujete pôžičku? Využite služby finančných agregátorov a vyberte si správne, bez dlhého hľadania a z pohodlia domova

by v f

Vybrať si finančnú inštitúciu, ktorá vám poskytne ideálne podmienky pre čerpanie pôžičky nie je práve jednoduché. Bankových a nebankových subjektov, ktoré ponúkajú túto službu je na trhu veľa a pokiaľ by ste si mali naštudovať podmienky každého z nich, tak na vás čaká kopec námahy a driny.

Vašu situáciu dokážu vyriešiť osobní finanční poradcovia. Ak však žiadneho nepoznáte a nemáte čas práve nejakého hľadať, rovnako spoľahlivo, ale o veľa rýchlejšie, dokážete váš problém riešiť s pomocou online finančných agregátorov.

Čo je to finančný agregátor?

Agregátor je označenie pre webovú stránku, ktorá zhromažďuje jeden typ informácií z rôznych dostupných zdrojov. No a finančný agregátor zhromažďuje tieto informácie o financiách, a v tomto prípade konkrétne o pôžičkách.

Online pôžička je vďaka takýmto finančným agregátorom oveľa rýchlejšie dostupná a klient má o svojich možnostiach väčší prehľad.

Ako to funguje?

Do agregátora vo forme webovej stránky, ako je napríklad instacash.sk, vložíte vami požadované parametre, ako sú napríklad výška požadovanej sumy alebo doba splácania. Kalkulátor na základe týchto informácií pre vás nájde najvhodnejšie ponuky z finančného trhu. V ponukách nájdete bankové i nebankové subjekty a tiež detailné informácie o produktoch, ktoré inštitúcie ponúkajú.

Po kliknutí na vhodnú ponuku sa dostanete priamo na stránku finančnej inštitúcie, ktorá produkt ponúka. Pôžička už je takpovediac na dosah ruky. Stačí už len priamo na stránke vyplniť žiadosť a online pôžička je vaša.

Ako zistíte, že ste si vybrali tú pravú?

Pôžičky môžu vyzerať na prvý pohľad rovnako. Tak ako teda zistíte, ktorá je pre vás tá pravá? Finančný agregátor ako je instacash.sk pre tieto účely ponúka službu navyše. Každý zaregistrovaný klient môže pridať komentár alebo recenziu na konkrétne pôžičky, a to najmä čo sa týka celkového času, ktorý zabral celý proces od požiadania o pôžičku až po pripísanie peňazí na účet. Takéto informácie sú predsa vždy vhod a najmä vtedy, ak sa potrebujete dostať k potrebnej sume čo najrýchlejšie.

 

 

You may also like