Home Spravodajstvo Vyhnite sa materiálnym darčekom – darujte zážitok

Vyhnite sa materiálnym darčekom – darujte zážitok

by v f
Vyhnite sa materiálnym darčekom - darujte zážitok

Meniny, narodeniny, výročia, Vianoce či promócie. To všetko sú udalosti, počas ktorých obdarovávame milovaných ľudí okolo seba. Avšak, dajme spolu stopku materiálnym darčekom, ktoré vyčaria len instantnú radosť a upadnú do zabudnutia. Dar v podobe nezabudnuteľného zážitku je už vyšší level!

Vyleťte spolu do oblakov

Vymýšľanie darčeka pre druhých však môže znamenať ideálnu príležitosť na to, aby ste zážitok s danou osobou absolvovali aj vy. Jednou z obľúbených možností je aj tandemový zoskok padákom z lietadla. Nájdete dostatok odvahy na ten krok do neznáma?

Pri tandemovom zoskoku je s vami inštruktor, ktorý vás inštruuje, aby ste sa bezpečne dostali späť na zem. Stojí za to si priplatiť aj za fotografie, aby ste mali na čo dlhé roky spomínať. Nezabudnite, že ďalším stupňom je sólo zoskok, kedy ste už zodpovední sami za seba. Samozrejme, dostanete všetky potrebné inštrukcie a potom už máte celý zážitok vo svojich rukách.

Menej adrenalínu

Skok z lietadla alebo vrtuľníka môže byť psychicky náročný a veľmi adrenalínový. Preto je tu alternatíva ako sú lety balónom, pri ktorých sa posádka v koši balóna dostane do výšky a rovnakou cestou sa aj vráti na pevnú pôdu pod nohami.

Zaujímavosťou je, že prvé lety balónom sa uskutočnili už v roku 1783, ale táto myšlienka sa presadila až v 19. storočí, keď boli balóny spoľahlivejšie a cenovo dostupnejšie. Lety balónom môžu ľuďom pomôcť spoznať zázraky prírody z novej perspektívy. Umožňujú ľuďom vidieť miesta, na ktoré by sa inak pešo alebo autom nedostali, a zároveň poskytujú návštevníkom jedinečnú príležitosť nadýchať sa čerstvého vzduchu a pokochať sa pohľadom zhora.

Okrem toho, že lety balónom poskytujú jedinečný pohľad na prírodu, môžu tiež zvýšiť pocit dobrodružstva a spokojnosti návštevníkov. A kto vie? Možno sa váš let stane jedinečným výletom, na ktorý nikdy nezabudnete!

 

Zdroj obrázku: RR Productions / Shutterstock.com

You may also like