Home Stratégie Modernejšia škola – virtuálna prehliadka ako prvok propagácie

Modernejšia škola – virtuálna prehliadka ako prvok propagácie

by v f
Modernejšia škola – virtuálna prehliadka ako prvok propagácie

Stať sa modernejšou školou v 21. storočí je nevyhnutné.  U modernejšej školy nejde len vizuálnu stránku, technické vybavenie a nábytok, ale tiež o prístup. Zmena prístupu v modernejšej škole musí byť v oblasti výučby a tiež pri propagácii. Jednou z možností propagácie škôl je virtuálna prehliadka pre potenciálnych žiakov.

Staňte sa aj vy modernejšou školou

Projekt modernejšia škola je cestou, ako premeniť staré školské zariadenia na moderné a funkčné školy. Projekt v minulosti využili mnohé školy, ktoré vďaka financiám zo štátnych fondov zmenili interiér na nepoznanie. Vymenili nábytok, dokúpili moderné školské pomôcky a vytvorili pre žiakov príjemné prostredie pre vzdelanie.

Projekt modernejšia škola prináša nový potenciál pre možnosti vzdelania. Staňte sa aj vy modernejšou školou a využite prostriedky z projektu na nový školský nábytok alebo na vytvorenie oddychových zón pre deti. Ďalším krokom po modernizácii školy je propagácia zmenených priestorov. Najviac efektívna je propagácia školy pomocou virtuálnej prehliadky.

Virtuálna prehliadka Matterport

Na vytvorenie virtuálnej prehliadky oslovte odborníkov. Virtuálne prehliadky je možné vytvoriť prostredníctvom programov. Jedným z nich je trojrozmerná prezentácia Matterport. Program vytvorí 3D prezentáciu z fotografií. Systém dokáže vyfotiť všetky miestnosti v zariadení.  Výsledkom je 360° prezentácia vašich školských priestorov. Realistické priblíženie školského zariadenia rodičom a žiakom má veľa výhod. Ide o účinnú cestu pre zviditeľnenie a propagáciu škôl i iných vzdelávacích inštitúcií.

Aké sú hlavné výhody vytvorenia virtuálnej prehliadky

Zásadnou výhodou je sprístupnenie návštevy školy bez nutnosti osobnej prítomnosti v škole. Rodičia a žiaci si môžu prezrieť všetky priestory priamo z pohodlia domova. Modernejšia škola získa týmto prístupom viac žiakov s minimom finančných a časových nákladov.

Virtuálna prehliadka Matterport umožňuje nazrieť do interiéru budov zo všetkých elektronických zariadení – počítača, tabletu a telefónu. Prehliadka je prístupná non-stop vo vysokej kvalite rozlíšenia.

Virtuálna prehliadka je najlepším marketingovým a propagačným nástrojom. Vďaka prehliadke ukážete, že ste naozaj moderná škola s moderným zmýšľaním a progresívnym rastom. Zabudnite na letáčiky alebo drahé online reklamy a spropagujte školu na vašich internetových stránkach.

 

You may also like