Home Cestovanie Ako na perfektný darček? Musí byť netradičný

Ako na perfektný darček? Musí byť netradičný

by v f
Ako na perfektný darček? Musí byť netradičný

Každý má o perfektnom darčeku rozličné predstavy. Avšak všetky predstavy sú rovnaké v tom, že vždy potešia darčeky netradičné. Dostať k sviatku parfum alebo kyticu ruží je síce fajn, ale radosť z takéhoto daru rýchlo pominie. Úplne opačné je to s netradičnými darčekmi, ktoré si zapamätáme na celý život. Aké darčeky patria medzi netradičné a nezabudnuteľné?

Aké darčeky kúpiť k narodeninám

Keď sa chystáte kúpiť darčeky k narodeninám, iste danú osobu lepšie poznáte. Viete odhadnúť, čo má obdarovaný rád a čo nie. Na základe malého prieskumu osobnosti sa následne rozhodnite pre darček, ktorý obdarovaného naozaj poteší a využije ho.

Ideálne netradičné darčeky k narodeninám sú označované ako zážitkové. Dajte si pozor, aby nešlo o príliš adrenalínový dar. Nie každý je stvorený pre dobrodružstvo a nie každý miluje zimomriavky na tele. Do skupiny darov, ktoré by mali sadnúť každému patria tieto:

  • Kurz varenia alebo pečenia.
  • Darčekový poukaz do divadla.
  • Poukaz na letecký simulátor.
  • Ochutnávka prémiových vín.

Aké netradičné darčeky kúpiť žene

Darček pre partnerku je o trochu zložitejší. Vyhnite sa takým darom, ktoré by u nej vyvolali pocit, že sa vám nepáči. Veľké faux pas býva darovanie poukazu do fitness. Radšej sa sústreďte na zážitkové darčeky pre ženy.

Keďže je každá žena v hĺbke srdca romantičkou, zaručene jej vyrazíte dych letom vo dvojici. Prenajmi si malé lietadlo s pilotom a preleťte sa nad nočným hlavným mestom. Alebo si cez deň vyskúšajte lietanie vo vrtuľníku nad našimi horami. V lete dajte prednosť letu v otvorenom priestore, napríklad letu balónom.

Aké netradičné darčeky kúpiť mužovi

Nie je pravda, že mužovi je jedno, čo mu kúpite. V mužoch sa celý život skrýva malý chlapec, ktorý chcel byť pilotom lietadla, pretekárom formuly alebo vojakom. Na rad prichádza zážitkový darček pre muža plniaci aspoň na niekoľko hodín sny z detstva.

Pilotom lietadla sa môže váš muž stať v rôznych typoch lietadiel. Ponuka je naozaj široká od pilotovania na skúšku vetroňa až po pilotovanie malého dopravného lietadla. Vo formule sa môže preháňať na rôznych cvičiskách. A vojakom sa stane tak, že si vyskúša pilotovanie stíhačky!

 

You may also like