Home Stratégie Reklamné predmety nielen na podarovanie. Popracujte s nimi na firemnom dizajne

Reklamné predmety nielen na podarovanie. Popracujte s nimi na firemnom dizajne

by v f
Reklamné predmety nielen na podarovanie

Firemný vizuál a dizajn je základom komunikácie vašej značky. Okolité farby i predmety, dokonca i vystupovanie firmy na verejnosti sa podieľajú na jej imidži. Nie je to však vždy len o darčekových predmetoch a reklamných stánkoch. Zásobte sa vlastnými reklamnými predmetmi priamo vo vašej firme. Reklamné predmety pre vašu kanceláriu

Nech do priestorov vašej firmy vojde ktokoľvek, ihneď ho musí upútať pozitívna energia, zmysel pre poriadok a samotný dizajn firmy. Na ňom popracujete veľmi jednoducho. Stačí vhodne zvolená farba na stenách, nábytku či textíliách, a polovica úspechu je garantovaná. Už len detaily. Keďže sa nachádzame v kancelárskych priestoroch, kde sa zväčša ozýva zvonenie telefónov a ťukanie do klávesnice, automaticky nás to zvádza k zívaniu. Kancelária však nutne nemusí vzbudzovať dojem strohosti. Vybavte si ju tak, aby sa bolo na čo pozerať. Medzi reklamnými predmetmi sa nachádza množstvo praktických kancelárskych potrieb, ktoré sú na každom pracovisku nutnosťou, a môžu byť potlačené logom vašej firmy, prípadne niesť firemné farby, slogan či motto, ktorým práve žijete. Už pohľad na kancelársky stôl môže vyvolať vau efekt. Perá, diáre, reklamné kalendáre alebo vizitky sú pomôcky, ktoré využije každý zamestnanec firmy, a efektne firmu prezentujú. 

Ako reklamné predmety fungujú

Nech sa páči, vstúpte! Toto je kancelária, v ktorej to žije. Ľudia sú tu milí a majú poruke všetky kancelárske potreby, ktoré pri svojej práci potrebujú. Potrebujete požičať pero? Tu je naše firemné. Všimnite si jeho dizajn. Vyzerá naozaj elegantne, dobre sa drží a nádherne píše. Tu je logo našej firmy. Páči sa vám? Zoberte si ho na pamiatku. Aj takto nejako môže klient alebo vaša návšteva prísť k novému peru, hoci prvotne slúžilo ako vaša kancelárska pomôcka. Darčekové predmety s praktickým využitím sa tešia veľkej obľube a môžete si byť istí, že neskončia pohodené niekde v zásuvke. A čo je lepšie, ak sa pero, vizitka či reklamné kalendáre, ktoré máte bežne na pracovnom stole, zrazu ocitnú v rukách niekoho iného? Vaše logo padne do oka ďalším ľuďom, a tak je misia reklamných predmetov odštartovaná. Pôsobiť v podvedomí ľudí nebolo nikdy jednoduchšie.

Reklamné predmety

Reklamné predmety

Nechajte si potlačiť vaším logom čokoľvek 

Keď sa to vo vašich kancelárskych priestoroch len tak hemží vlastnými reklamnými predmetmi, pouvažujte, či by nebolo vhodné pripraviť si pár aj pre vaše návštevy. Reklamné perá a iné písacie potreby môžete predsa podarovať komukoľvek, kto k vám zavíta na návštevu. Sú to nevtieravé darčekové predmety, ktorými vyčaríte úsmev na tvári, a zároveň druhí nebudú mať pocit, že si robíte reklamu. Ak im darujete kvalitné pero, sadu pier alebo ceruziek, získate nielen klienta, ale aj priateľa. Máte radi ekologické riešenia a radi by ste túto tému dali do popredia aj vo vašej firme? Reklamná potlač predmetov sa dá realizovať prakticky všade, aj na bambusových perách. Prezentujte reklamnými predmetmi vašu filozofiu a budujte svoj imidž správnou cestou. 

You may also like