Home Stratégie Zabudli ste na výročie? Pošlite manželke kvety do práce ako ospravedlnenie

Zabudli ste na výročie? Pošlite manželke kvety do práce ako ospravedlnenie

by v f

Zabudli ste na výročie svadby? Spomenuli ste si až v okamihu, keď sa s vami manželka prestala baviť, že ste si ani nespomenuli na najkrajší deň vo vašom živote? Ak premýšľate, ako sa drahej polovičke ospravedlniť, ideálnou voľbou je džentlmenskej gesto. Ak si chcete problémy v partnerskom živote vyžehliť, nie je nič jednoduchšie ako objednať kyticu červených ruží a poslať ich miláčikovi priamo do práce. Ako rozvoz kvetín funguje?

Kyticou žiadna žena nepohrdne

Aj nahnevaná žena doslova roztopí, akonáhle sa v jej kancelárii objaví kuriér s obrovskou kyticou a ospravedlňujúcim odkazom. Stačí teda vybrať konkrétne kvety, napísať odkaz a donáška kvetín zanesie špeciálne ospravedlnenie na miesto určenia. Stačí vám iba pripojenie k internetu, pretože sa dá doručenie kvetov objednať online. Potom prídete domov a žena vám padne okolo krku, lebo také ospravedlnenie bezpochyby nečakala.

Doručenie kvetín po celom Slovenskom

Spoločnosť ponúkajúca kvety online sa postará o ich doručenie po celom Slovensku. Ak si neviete rady s výberom konkrétnej kytice, nevadí, pretože na webovej stránke vyberiete už vytvorené kytice. Jednať sa nemusí len o ruže. Sú totiž ženy, ktoré nemajú červené ruže rady. Dobré je vedieť, aké druhy kvetov vaša partnerka preferuje. Kvety sa dajú na internete vybrať podľa farby, konkrétneho druhu, ale aj podľa sezóny. Zamilujete si jarné aj letné kytice. Záleží len na vašom vkuse.

Vôbec nezáleží na tom, kde sa nachádzate a kde pracuje vaša manželka. Donáška kvetov je zaistená kamkoľvek po Slovensku, a to už do 90 minút od objednania. Doručiť však môžete nielen kvety, ale aj ďalšie darčekové sety či doplnky. Predsa len, lahodnú čokoládu si vychutná každá žena. Ak si neviete s niečím rady, donášková služba má tiež horúcu linku, kam môžete zavolať.

You may also like