Home Spravodajstvo Chcete zvýšiť svoju kvalifikáciu? Prihláste sa na Cisco školenie

Chcete zvýšiť svoju kvalifikáciu? Prihláste sa na Cisco školenie

by v f
Chcete zvýšiť svoju kvalifikáciu? Prihláste sa na Cisco školenie

Či už ste v blade serveroch doma, alebo sa s nimi len zoznamujete, vedomosti v oblasti Cisco vám pomôžu kariérne rásť. A nielen to – vďaka nim môže napredovať aj celá vaša firma.

Choďte na Cisco školenie postupne

Kurzy Cisco sa vyučujú na rôznych úrovniach. Jedným z najpopulárnejších je školenie Cisco CCNP, ktoré poskytuje technické základy a koná sa on-site. Kurz tak absolvujete pod vedením kvalifikovaného školiteľa, ktorému môžete klásť otázky a ujasniť si nezrovnalosti.

Zároveň si v praxi precvičíte všetko, čo sa v teórii naučíte a dostanete učebné materiály, ktoré vám v príprave na kurz aj na prípadnú certifikáciu pomôžu.

Kurzy Cisco CCNP na mieru

Okrem on-site kurzov ponúka jediný Cisco Learning Partner Specialized na Slovensku, spoločnosť ALEF Training, aj Cisco školenia prispôsobené technológiám, s ktorými vaša firma pracuje.

S kolegami tak získate nielen úplne nové vedomosti z oblasti Cisco blade serverov, ale naučíte sa, ako súvisia s postupmi, ktoré už používate.

Certifikácia Cisco - Alef Training

Certifikácia Cisco – Alef Training

Či už máte záujem o kurz Cisco CCNP, alebo o ďalšie Cisco školenia, netreba váhať. Svet blade serverov sa rýchlo mení, a treba s ním držať krok. Prihláste seba alebo celý svoj tím na Cisco školenie a získajte šancu na kariérny postup.

You may also like