Home Stratégie Prezentujte sa v štýlovom stánku!

Prezentujte sa v štýlovom stánku!

by v f

Predávate svoje produkty alebo služby v stánku? Alebo sa plánujete prezentovať na veľkej akcii či výstave svojím vlastným promo stánkom? Máme pre vás tip na výhodný stánok, ktorý sa oplatí!

Výber predajného či promo stánku vie byť niekedy náročný. Možností je mnoho a vy možno neviete, ktorú z nich si vybrať. Medzi najlacnejšie riešenia patria jednoduché drevené stánky, ktoré nachádzajú uplatnenie najmä na rôznych akciách ako promo stánky. Vybrať sa však cestou najlacnejšieho dostupného stánku nemusí byť práve najlepšie rozhodnutie, takéto stánky sa rýchlo rozpadajú a pre potenciálnych zákazníkov nepôsobia príliš atraktívne. Naopak, ak sa pozrieme na solídnejšie drevené stánky využívané často na trhoch, pri nich objavíte ako nevýhodu ich nižšiu praktickosť. Ťažko sa rozkladajú a skladajú, plus, ich prevoz tiež nie je práve najjednoduchší.

Moderným riešením predajných či promo stánkov sú nožnicové stany. Tie sú na jednej strane odolné a solídne, no strane druhej ich viete rýchlo skladať, rozkladať a prepravovať. Základom nožnicového stanu je kovová konštrukcia, ktorá zaručí, že váš predajný stánok vydrží aj nápor vetra či iného nepriaznivého počasia. Pred dažďom vás zase spoľahlivo ochráni odolná plachtovina, ktorá slúži ako strecha nožnicového stanu. A ak máte záujem, dokúpiť si môžete aj ďalšie plachty slúžiace ako steny.

Jednoduchosť nadovšetko

Veľkým benefitom nožnicových stanov je práve jednoduchosť ich skladania a rozkladania. Už žiadne nervy a niekoľko-hodinový boj so skladaním stánku, nožnicový stan rozložíte úplne jednoducho už za niekoľko minút. A keď ho rozložíte, ľahko ho viete prepraviť na požadované miesto.

Nožnicové stany sú dostupné v rôznych veľkostiach a farebných vypracovaniach, perfektne tak poslúžia väčším aj menším podnikateľom ako predajné či promo stánky. Stačí si len vybrať vhodný typ a začať ho naplno využívať! Najväčší výber kvalitných nožnicových stanov nájdete na webe Expodom.sk.

You may also like