Home Stratégie Aká je šanca, že vyhrám vďaka výhernému automatu?

Aká je šanca, že vyhrám vďaka výhernému automatu?

by v f

GamblingPojem „výherné automaty“ je známy asi väčšine ľudí po celom svete. Ich princíp je však všade na svete rovnaký, no treba si uvedomiť, že nie vždy ide o najlepší spôsob odreagovania sa, ba dokonca zárobku vytúžených peňazí! Hráči sa snažia za každú cenu vyhrať, byť najlepší, prípadne sa zabaviť a vyskúšať niečo nové. Treba si uvedomiť, že hracie automaty dokážu človeka ovplyvniť, a to nie v dobrom slova zmysle. Ľudia skúšajú mnoho druhov rôznych automatov, ktoré môžu nájsť v kasínach, baroch či na internete. Každý automat je svojim spôsobom originálny, môže ponúkať i nejaké tie výhody a jedným z takých je práve automat Mega Joker.

V prvom rade treba povedať, že ide o video automat, ktorý má 5 valcov, 40 výherných línií a až 96% návratnosť výhier. Znie to priam neuveriteľne, no ide o tradičný automat, ktorý na rozdiel od ostatných nemá bonusovú hru. Ovládanie tohto typu automatu je skutočne veľmi jednoduché a bezproblémové, keďže je vhodný i pre úplných začiatočníkov. Býva súčasťou väčšiny kamenných kasín, a to po celom svete. Čo sa týka tém jednotlivých hier, ide o klasické ovocné témy ako je Sizzling Hot či Power Stars. Žolík, ktorý môžu hráči využiť, pridáva hre na napínavosti, keďže práve vďaka nemu je pravdepodobnosť výhier na vyššej úrovni.

Výhry na automatoch

Čo sa týka výhier na automatoch, tie sú u každého typu automatu individuálne. Výhry na automatoch sú pravdepodobnejšie skôr pri video automatoch, no netreba sa čudovať, ak ani po 50 otočeniach nezískate výhru. Niekedy sa však môže stať zázrak a stane sa, že stroj vyplatí aj 150%, a to behom pár otočení. Treba však dodať, že všetko je vopred naprogramované, respektíve stroje fungujú na princípe náhodných čísel. Šance sú v podstate ohromujúce, no aby ste získali jackpot, musíte získať predurčenú číselnú kombináciu, a to v správnom čase. Všetko je len a len o šťastí!

FOTO: © mario beauregard / Dollar Photo Club

You may also like