Home Cestovanie Rozmýšľate, kam umiestnite vašu batožinu? Máme pre vás riešenie!

Rozmýšľate, kam umiestnite vašu batožinu? Máme pre vás riešenie!

by v f

strešný box na lyžeČi už idete na letnú dovolenku k moru alebo poriadnu zimnú lyžovačku, nezaobídete sa bez batožiny, ktorú je niekedy veľmi ťažké „napratať“ do auta. Či už máte menšie alebo väčšie auto, nikomu sa nechce na sedačke tlačiť medzi taškou s jedlom a taškou s oblečením. Praktické riešenie ponúka práve strešný nosič, ktorý je výbornou pomôckou pre všetkých tých, ktorí milujú cestovanie a chcú si v aute ušetriť miesto. Lyže či snowboardy sa dávajú do kufra len veľmi ťažko a pokiaľ je vás v aute viac, je nemožné doň všetko pomestiť.

Pevná konštrukcia a dokonalé upevnenie vašej batožiny

Strešné boxy sú umiestnené na strešných nosičoch, ktoré sú umiestnené na streche vášho auta. Strešné nosiče zabezpečujú dokonalú stabilitu a upevnenie boxu, a to počas celej jazdy. Nezáleží na tom, či je cesta „hrbolatá“ alebo krivolaká, nosič zabezpečí prvotriednu stabilitu vášho boxu. Strešné boxy sú určené na prepravu väčších potrieb ako sú už spomínané lyže či iné športové pomôcky, ale aj na batožinu. Ide teda o najbezpečnejšiu a najpraktickejšiu formu prepravy batožiny akú si môžete vybrať. Pri výbere však treba dbať na to, aby strešný box nevyčnieval z auta, čo by bol veľký problém. Centrálne zamykanie boxu je najbezpečnejšie aké môže byť a pevná oceľová konštrukcia zabezpečí stabilitu vašej batožiny, takže sa nemusíte báť, že počas cesty niečo vytratíte. Táto forma prepravy je vhodná do každého počasia, takže pokiaľ by vás zastihlo silné sneženie či dážď, žiadna panika!

Strešné nosiče, strešné boxy,  snehové reťaze, textilné reťaze, zimné pneumatiky a mnoho ďalšieho nájdete v špecializovanom e-shope www.pneumatiky.sk. Výhodné ceny, spokojní zákazníci, kvalita sortimentu a perfektný výber sú dôvody, prečo si vybrať práve nás. Uľahčite si jazdu na vašu vytúženú dovolenku a vyskúšajte aj vy strešný box, ktorý vyrieši vaše problémy s batožinou.

 

You may also like