Home Bývanie Trápia vás myši, vtáky alebo túlavé psy? Vyskúšajte obľúbený plašič zvierat

Trápia vás myši, vtáky alebo túlavé psy? Vyskúšajte obľúbený plašič zvierat

by v f

Možno ste vy práve z tej skupiny ľudí, ktorým život znepríjemňuje niektorý druh zvierat ako napríklad myši, potkany alebo vtáky. Mnohí ľudia žijúci na vidieku tento problém berú ako samozrejmosť a nikdy s ním nijako nebojovali. Pravda je však taká, že hlodavce, vtáky a ani nič iné nemá právo robiť vám problémy a narúšať vašu rodinnú pohodu.

Hoci myš v pivnici alebo v garáži zažil každý z nás, vďaka jednoduchému riešeniu sa tomu do budúcnosti dokážete pohodlne vyhnúť. Na mysli nemáme používanie rôznych klasických nástrah, ktoré nie vždy zaberú, ale odpudzovač myší, ktorý je priekopníkom vo svojej oblasti. Tento elektronický prístroj dokáže z vášho domu, ale aj jeho okolia vyhnať všetky hlodavce a menšie živočíchy, ktoré tam nemajú povolený vstup. Využíva sa nielen v rodinných domoch, ale aj na chalupách alebo v komerčných priestoroch, kam sa pravidelne nejaká tá myška dostane. Jeho používanie je úplne bezpečné nielen pre dospelých, ale aj v blízkosti detí, pretože využíva vysokú citlivosť sluchu zvierat. Vďaka vysielaným ultrazvukovým signálom ich dokáže odpudiť tak, že sa k vášmu domu ani len nepriblížia. Rovnakým spôsobom funguje aj odpudzovač kún a hlodavcov, ktorým dokážete odplašiť nielen malé zvieratká, ale aj kuny a potkany.

Častým problémom nielen na dedinách, ale aj v mestách sú túlavé psy. Poznajú to najmä majitelia feniek, ktoré pravidelne navštevujú ich obdivovatelia, ktorí sa ich nedokážu vzdať. Množstvo psov však dokáže byť nielen milých, ale aj agresívnych a preto by sme ich vo svojej blízkosti radšej nemali. Ak máte doma malé deti, ktoré sa radi hrajú pred domom, túlavé psy sú nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné. Okrem toho dokážu prenášať mnohé choroby, ktorým by sa každý z nás rád vyhol. Riešením je odpudzovač psov, ktorý si svoju úlohu plní dokonale. Vďaka nepríjemným ultrazvukovým signálom, ktoré vysiela dokáže odplašiť nielen psy, ale aj mačky. Ak si ho zaobstaráte, zbavíte sa všetkých štvornohých miláčikov v okolí vášho domu, ktorých ste tam nikdy nepozvali.

Mnohým ľudom robia vrásky na tvári aj na prvý pohľad neškodné vtáky. Tie vedia byť taktiež veľmi nepríjemnou návštevou a to hlavne vtedy, ak vám ničia úrodu alebo pekný dvor. Ani tento problém nie je neriešiteľný a existuje možnosť, ako sa ich nadobro zbaviť. Vyskúšajte plašič vtákov a môžete si byť istý, že váš priestor už nikdy nenarušia. Odo dňa, kedy ho začnete využívať nebudete vystavený riziku chorôb, ktoré tieto jedince prenášajú. Elektrické odpudzovače a plašiče sú výborným pomocníkov pre tých, čo o neželanú návštevu nemajú záujem.

You may also like