Home Nezaradené Spálňa na mieru

Spálňa na mieru

by admin

Spálňa je pre všetkých z nás synonymom odpočinku, pohodlia a šantivých chvíľ. Práve preto je nutné venovať tejto miestnosti dostatok pozornosti a dôsledne vyberať nábytok. Spálňa by nemala byť zbytočne zaťažená nábytkom, a tak čoraz viac domácností vyberá radšej nábytok na mieru, ktorý sa dokonale hodí do tejto miestnosti.

 

Celá v jednom štýle

            Obvykle si myslíme, že v spálni postačí mať jednu skriňu, nočné stolíky a posteľ. Po zabývaní však rýchlo zisťujeme, že potrebujeme ešte komodu, ďalšiu skriňu a samozrejme toaletný stolík na ukladanie kozmetiky pre ranné líčenie a večerné odličovanie. Dokupovanie jednotlivých častí nábytku však znamená hľadanie čo najpodobnejšieho štýlu a farby v akej je už zakúpený nábytok. Spálne na mieru tento problém nepoznajú. Ak náhodou predsa len potrebujete čosi dokúpiť, skontaktujete firmu od ktorej máte spálňu a doladí nový kus presne pre vašu spálňu.

 

Posteľ je základ

            Kvalitné postele pozostávajú nielen z dobrého matraca, ale tiež z pevnej konštrukcie a mohutného dreva. Súčasťou spální na mieru sú aj kvalitné postele v niekoľkých rozmeroch a z rôznych materiálov. Vybrať si môžete postele bez úložného priestoru alebo s úložným priestorom. Matrace potom zakúpite podľa toho aké potrebujete pre svoje pohodlie a kvalitný spánok.

 

Vstavané skrine sú ideálnym riešením

            Vstavané skrine do spálne sú ideálnym riešením nielen preto, že využijú aj kúty miestnosti, ale hlavne poskytnú konečne dostatok priestoru na všetko vaše oblečenie a doplnky. Môžete sa pre ne rozhodnúť hneď na začiatku zariaďovania spálne, alebo nimi nahradiť staré skrine v ktorých už nemáte miesto. V prvom prípade nemusíte riešiť farebné prevedenia a celkový dizajn pretože budú automaticky súčasťou celej spálne. V druhom prípade ich hravo doladíte k zvyšku spálne napríklad pomocou fototapiet alebo vďaka matným farebným sklám.

You may also like