Home Články Hosting zostavený na mieru

Hosting zostavený na mieru

by admin

Webová prezentácia firmy, osobný blog, portfólio, internetový obchod – to sú rôzne druhy webových stránok. Či už zakladáte online magazín či firemný web, nezaobídete sa bez vhodnej domény a webhostingu. Existuje veľa firiem s ponukou hostingov, ale nie všetky dokážu uspokojiť pomerom cena / kvalita. Ak chcete zaplatiť len za to, čo skutočne využívate, siahnite po hostingu značky EXO HOSTING.

Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o., ktorá ponúka hostingy, virtuálne servery a dedikované servery. Ďalej táto firma poskytuje kvalitnú podporu. Ak sa objavia neočakávané chyby, stačí sa obrátiť na odbornú podporu. Špecialisti vám vždy vyhovejú a poradia.

Keď neobmedzený hosting nevyhovuje

Ak plánujete realizáciu náročného webového projektu (e-shop, rozsiahla webová prezentácia), bude vám vyhovovať neobmedzený hosting. Máte k dispozícii neobmedzený priestor, neobmedzený počet databáz, neobmedzený traffic a neobmedzený počet e-mailových adries. Ale musíte počítať s vyššou mesačnou cenou.

Ak nechcete platiť zbytočne vysoké čiastky, ponúka sa vám Puzzle hosting. Jedná sa o nastaviteľný webhosting, kde si môžete podľa svojich potrieb nastaviť veľkosť priestoru, veľkosť priestoru pre e-maily, veľkosť priestoru pre databázy, počet databáz, počet nezávislých FTP, počet e-mailových adries, SSH prístup a ďalšie. Zaplatíte len za služby, ktoré v skutočnosti využijete.

10 dní na testovanie hostingu

Spoločnosť EXO TECHNOLOGIES, spol. s.r.o. ponúka desať bezplatných dní. Akonáhle si hosting objednáte, ihneď je v prevádzke. Faktúru môžete zaplatiť do desiatich dní, len v prípade že budete spokojní. Ak faktúru nezaplatíte, objednávka bude automaticky zrušená a hosting deaktivovaný. S kvalitou služieb a prístupom značky EXO HOSTING budete nadmieru spokojní.

 

Foto Danilo Rizzuti / freedigitalphotos.net

You may also like