Home Ekonomika Šetrite čas, peniaze aj nervy

Šetrite čas, peniaze aj nervy

by admin

Viete, ako dlho trvá založenie spoločnosti, je jedno či akciovej alebo s ručením obmedzeným? 7 – 10 dní, dosť dlhý čas, počas ktorého budete neustále bojovať s byrokraciou, vypĺňaním formulárov, čakaním na úradoch či neochotou úradníkov. Čas, ktorý by sa dal využiť oveľa lepšie. Ako? Je na vás, či budete iba oddychovať, hľadať nových klientov, pracovať na svojom biznis pláne alebo budete získavať obchodných partnerov.

 

Ušetrite si nervy

Využite služby Companyconsulting.sk a zakladaním spoločnosti nezabijete na úrade ani minútu. Ako je to možné? Táto firma za poplatok a za vás založí spoločnosť presne podľa vašich požiadavok bez toho, aby ste museli ísť podpísať čo i len jeden formulár na daňový úrad alebo sa museli zapísať do obchodného registra. Vy len z pohodlia domova vyplníte objednávkový formulár a máte ušetrené nervy.

 

Ušetrite čas

Nechcete čakať 10 dní? Máte nápad, ktorým musíte okamžite obsadiť miesto na trhu? Máte obavy, že vás niekto predbehne a obsadí vám vaše miesto? Kúpte si ready made spoločnosť a začnite podnikať do pár hodín. Že to nie je možné? Ready made je spoločnosť, ktorá bola vytvorená za účelom ďalšieho predaja ľuďom, ktorí chcú začať podnikať okamžite. Nemá žiadnu obchodnú históriu, žiadne záväzky, žiadne nesplatené pohľadávky, je čistá a pripravená, aby ste s ňou začali okamžite podnikať.

 

Ušetrite peniaze

Kto viac, ako začínajúci podnikatelia, potrebuje šetriť svoje peniaze? Ale kde? Ako? Hlavne jednoducho. Prenajímate si kanceláriu, hoci ju potrebujete? Keď ste odpovedali áno, prenajmite si virtuálnu kanceláriu, ktorá vám ušetrí stovky eur mesačne a vy získate sídlo pre svoju firmu na prestížnej adrese, ktoré vám pomôže získať dôveryhodnosť počas ťažkých začiatkov podnikania. Šetrite si nervy, čas a aj peniaze a ešte na tom buďte ziskový.

 

Foto : adamr /freedigitalphotos.net

You may also like