Home Ekonomika Resco CRM je systém, ktorý pomáha organizovať predaj produktov a služieb

Resco CRM je systém, ktorý pomáha organizovať predaj produktov a služieb

by admin

Skratka CRM pochádza z anglického slovného spojenia Customer Relationship Management. Pod tromi písmenkami – CRM – sa skrývajú systémy pre riadenie vzťahov so zákazníkmi, ktorých poslaním je hromadiť, triediť a spracovávať údaje o zákazníkoch (predovšetkým kontakty). Hlavným cieľom CRM systémov je zlepšiť zacielenie služieb a detailnejšie stanoviť konkrétne potreby svojich zákazníkov. CRM systémy dokážu vyhodnocovať obchodné procesy, tržby a efektivitu obchodných aktivít.

CRM systém nepredstavuje holý program, ktorý nainštalujete do svojej spoločnosti. V praxi sa jedná o dlhodobú stratégiu, ktorá má vplyv na komunikáciu, marketing, obchod a servis vašej firmy. Prvé CRM systémy sa začali používať začiatkom deväťdesiatych rokov a za dobu svojej existencie sa rozšírili do mnohých spoločností. No, CRM systémy nevyužívajú všetky firmy, a preto je nevyhnutné neustále rozširovať povedomie o tomto pre firmu významnom nástroji.

Crm.

Resco CRM

V súčasnej dobe veľa ľudí k pracovným aktivitám používa tabliet či chytrý telefón. No, CRM systémy nie sú pre tento účel väčšinou prispôsobené. Riešenie ponúka moderný systém CRM online, respektíve Resco CRM. Jedná sa o softvér pre budovanie vzťahov so zákazníkmi, ktorý je prispôsobený mobilite. A to je jeho konkurenčná výhoda. Moderný CRM systém môže pracovať samostatne, prípadne sa dá využiť ako mobilné riešenie pre iné CRM systémy, napríklad Siebel, SAP či Microsoft Dynamics.

Veľa manažérov a majiteľov firiem cestuje. Ak patríte do tejto skupiny biznismenov aj vy, potom nemusíte na cesty brať laptop. Postačí vám tabliet či mobil, bez toho aby ste stratili kontrolu nad obchodnou činnosťou svojej firmy. Prehľadná aplikácia vám poskytne zoznam každodenných úloh a tiež stav obchodných príležitostí. Biznis budete mať neustále pod kontrolou, čo každý manažér či iný výkonný pracovník firmy mať musí.

Resco CRM sa vyznačuje prepracovaným používateľským prostredím, ktoré si prispôsobíte vlastným potrebám a požiadavkám. Dôležité je, aby sa vám dobre pracovalo.

Čo Resco CRM dokáže?

CRM systém, ktorý vystupuje pod názvom Resco CRM, je vhodný pre všetkých obchodníkov, realitných maklérov, finančného poradcu, kontrolórov, manažérov a podobne. Resco CRM má všetky dôležité funkcionality. Poskytne vám prehľad o všetkom dôležitom. Ak sa ocitnete na mieste bez pripojenia k internetu, nemusíte sa obávať straty dát, pretože dáta sú dostupné online aj offline. Samozrejmosťou je databáza kontaktov a účtov klientov. Nechýba možnosť plánovanie aktivít, robenie reportov a ďalších činností.

Resco CRM vás svojou prepracovanosťou príjemne prekvapí a už si pracovný život bez modernej technológie nedokážete predstaviť. Uľahčite si prácu a zlepšite vzťah so zákazníkmi.

 

© BillionPhotos.com / Dollar Photo Club

You may also like