Home Spravodajstvo Umývacie stroje do každého hypermarketu a skladu

Umývacie stroje do každého hypermarketu a skladu

by admin

Veľké hypermarkety aj malé večierky predstavujú miesta s vysokou koncentráciou zákazníkov, ktorí z vonkajšieho prostredia prinášajú veľa nečistôt. Priebežné upratovanie predajných priestorov je z hygienického hľadiska žiaduce. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme umývacie stroje, ktoré majú uľahčiť, urýchliť a zefektívniť prácu upratovacej čaty.

Podlahu menších rozmerov zvládne upratať aj jedna upratovačka za pomocou metly, mopu a kýblu s vodou. Akonáhle je rozloha podlahy v rádoch stoviek až tisícov štvorcových metrov, napríklad skladové priestory, potom by mala byť armáda upratovačiek vymenená za umývacie stroje s chodiacou obsluhou, respektíve so sediacou obsluhou. Umývacie stroje slúžia k rýchlemu a efektívnemu uprataniu podlahy, pričom ušetrí ľudskú silu. Umývacie stroje nachádzajú uplatnenie predovšetkým v obchodných centrách, veľkých skladoch aj firmách.

Umývacie stroje s chodiacou obsluhou

Prvým variantom sú umývacie stroje s chodiacou obsluhou, ktoré nachádzajú uplatnenie v menších priestoroch. Umývacie stroje sa stanú pravou rukou každej upratovačky, ktorá si chce uľahčiť a urýchliť prácu. Veľkej popularite sa v tomto segmente teší značka TENNANT, ktorá uspokojí malé i veľké nároky. K zakúpeniu je niekoľko modelov. Všetky prototypy sú poháňané veľkokapacitnou batériou. Niektoré sa vyznačujú nízkou hladinou zvuku, teda okolie nebude rušené nepríjemným zvukom stroja.

Umývacie stroje so sediacou obsluhou

Do väčších priestorov sa hodia predovšetkým umývacie stroje so sediacou obsluhou. V tejto kategórii sa nachádzajú stroje poháňané batériou, LPG či dieselom. Variantu si môžete zvoliť podľa vlastného uváženia. Obsluha tohto stroja sa nenachodí, a preto je dobré tieto stroje nasadiť v priestoroch, ktoré sú veľké aj niekoľko tisíc metrov štvorcových. Aj v tejto kategórii odporúčame staviť na kvalitu značky TENNANT.

You may also like