Home Technológie Vyberáme nové strešné okná

Vyberáme nové strešné okná

by v f

V rámci rekonštrukcie rodinného domu sa vykonáva veľa stavebných úprav, medzi ktoré patrí výmena okien a dverí, výmena strechy, zateplenie a nová fasáda. Pri výmene okien a dverí by ste mali brať do úvahy nielen okná v stenách, ale aj strešné alternatívy. Touto problematikou sa zaoberá spoločnosť Import Tomeček s.r.o., ktorá má vo svojom produktovom portfóliu strešné okná RoofLITE v plastovom i drevenom prevedení. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na obe variácie.

Spoločnosť Import Tomeček s.r.o. sa pýši dlhoročnou tradíciou. Svojim zákazníkom dodáva kvalitné strešné okná, na ktoré poskytuje desaťročnú záruku.

balioDrevené strešné okná

Prvou možnosťou sú drevené strešné okná RoofLITE, ktoré sa vyznačujú vysokou estetickou hodnotou. Drevo sa k výrobe okien používa dlhé stáročia. Hoci drevené prevedenie na chvíľu vystriedali plastové okná, dnes sa prírodný materiál dostáva opäť do popredia. Drevené strešné okná sa vyrábajú z kvalitnej severskej borovice, ktorá zaisťuje perfektné izolačné a energeticky úsporné vlastnosti. Presklenú plochu tvorí tvrdené dvojsklo, teda sa nemusíte obávať mechanického poškodenia.

Plastové strešné okná

Ak dreveným alternatívam nedôverujete, môžete investovať do plastového prevedenia. Plastové strešné okná RoofLITE predstavujú ideálne riešenie do vlhkých priestorov. Vyznačujú sa nadčasovým dizajnom, ktorý skrášli každú nehnuteľnosť, dlhou životnosťou a bezstarostnou údržbou. Nespornou výhodou je, že sa dajú plastové okná nainštalovať do akéhokoľvek typu objektu. Prinesú perfektné tepelnoizolačné vlastnosti a umocnia akustickú izoláciu.

Ak máte záujem o kvalitné plastové či drevené okná RoofLITE, odporúčame obrátiť sa na odbornú firmu Import Tomeček s.r.o., ktorá sa vašim prianiam a požiadavkám rozhodne neobráti chrbtom. Tešiť sa môžete na atraktívne ceny.

You may also like