Home Bývanie Prvá i posledná bodka k dokonalosti vášho domova

Prvá i posledná bodka k dokonalosti vášho domova

by v f

Moderná doba vyžaduje moderné riešenia pri stavbe bytu alebo domu. Myslíte si, že ste do detailov prepracovali celý projekt vášho bývania? Skúste sa zamerať aj na také maličkosti, ktoré sa zdajú na prvý pohľad nepodstatné. Medzi ne patrí správny výber kovania a kľučiek na dvere. Ich funkčnosť a estetický vzhľad oceníte nielen vy, ale aj vaše okolie.

Každý dotyk je dôležitý

Pri vchádzaní do vášho príbytku sú vstupné dvere prvkom, ktorý vytvára prvý dojem. V okamihu dotyku je kvalita kľučky na dvere cítiť v prvej sekunde. Vyvarujte sa bežným chybám pri projektovaní bývania. Často sa ľudia snažia ušetriť na nesprávnom mieste. Pri kovaní dverí platí staré známe pravidlo, že za kvalitu sa musí platiť. Investícia do dizajnérskych vychytávok vo svete kľučiek sa vám vráti v celkovom estetickom vzhľade a životnosti. Lacné kovania a kľučky neplnia svoju funkciu a nároky moderného bývania. Nejde len o prvý pohľad, ale aj o každodenný dotyk vašich rúk. Línie a spracovanie kovaní popredných dizajnérov zvučných mien ako sú Daniel Libeskind, Ferdinad Porsche alebo Antonio Citterio sú dôkazom vášho vkusu a citu pre dokonalosť. Títo umelci vo svete kovaní sa zamerali pri tvorbe dizajnu na každý detail vrátane bezpečnosti a ostatných úžitkových vlastností.

Dvere do bezpečia

Okrem kvalitných kľučiek sú súčasťou dverí taktiež pánty alebo bezpečnostné kovanie. Pri kúpe pántov či zámkov nezabúdajte na bezpečnostnú vložku. Bez nej by aj tie najviac pevné dvere neochránili vás a vašu rodinu. Bezpečnostná vložka je zárukou ochrany majetku a spokojného spánku domácich. Kovanie musí ladiť s celkovým vzhľadom dverí a zabezpečovať vysokú funkčnosť. Tieto parametre môžete dosiahnuť jedine kúpou objektových kovaní vyrobených podľa vysokých požiadaviek klienta a technických noriem. Zamerajte sa preto na certifikované výrobky, ktoré majú síce vyššiu cenu, ale ich kvalitu iste oceníte. Nehrozí pri nich reklamácia a stres zapríčinený častou výmenou kovania. Čas sú predsa peniaze a tie ušetríte kúpou výrobkov spĺňajúcich vaše najnáročnejšie predstavy a potreby.

 

 

 

 

You may also like