Home Články Zážitky vám nikto nezoberie

Zážitky vám nikto nezoberie

by v f

tandem-seskok-01-big_10Koľkokrát ste mali chuť zmeniť svoju rutinu a urobiť niečo spontánné? Koľkokrát ste mali chuť po otvorení garážovej brány šliapnuť na plyn a odísť niekam veľmi ďaleko a ujsť pred všetkým tým, čo zažívate denno-denne? Ak sa skladá život z detailov, tak zážitky sú tie žiarivé kúsky mozaiky, ktoré zo života robia neuveriteľne pekný obraz. Preto, ak budete chcieť niekoho obdarovať, myslite na toto – vecný darček ostane niekde založený, no na zážitok váš milovaný nikdy nezabudne. Čo všetko môže zažiť?

Pozrieť sa na svet zhora

Človeka odjakživa fascinovalo lietanie, o zostrojenie lietajúceho stroja sa dokonca pokúšal aj Leonardo da Vinci. Prvý let lietadlom uskutočnili bratia  Wrightovci v roku 1903. Keby vedeli, ako bude dnes vyzerať letecká doprava, len by neveriacky krútili hlavami. Aj preto sú zážitkové darčeky spojené s lietaním veľmi obľúbené – či už ide o let teplovzdušným balónom, helikoptérou alebo v superrýchlej stíhačke.

Vidieť iba mihajúci sa svet

Rýchlosť odjakživa fascinuje ľudstvo. Najprv chcel každý čo najrýchlejšie behať, potom chceli mať ľudia čo najrýchlejšie kone a nakoniec sú to rýchle autá či motorky. Ak vaša partnerka vždy chcela zažiť jazdu vo Ferrari, môžete jej to splniť bez toho, aby ste predávali dom a kupovali tohto talianskeho červeného diabla. Zážitkové darčeky vám to dovolia, len jej nezabudnite povedať, že lodičky nie sú práve najvhodnejšia obuv na zošliapnutie pedála a nech si radšej dá na nohy dámske tenisky.

Spoznávanie sveta

Prekvapiť svojho blízkeho spoznávaním cudzej krajiny je vždy zásah do čierneho. Pretože cestovanie je to, čo pomáha ľuďom lepšie spoznať samých seba, svojich spolucestovateľov a užívať si život. Preto ak ste rozmýšľali, že niekomu kúpite letenku či dovolenku, neváhajte, neexistuje možnosť, že sa obdarovanému nebude páčiť ako sveter z výpredaju.

 

You may also like