Home Technológie Zahrajte si aj vy ruletu online!

Zahrajte si aj vy ruletu online!

by admin

Ruleta patrí medzi jednu z najznámejších hazardných hier, ktorú hrá denne milióny ľudí po celom svete. Už v 17. storočí vymyslel fyzik Blaise Pascal primitívnu formu tejto hry, ktorá sa postupne vylepšovala a dopĺňala o niečo nové. Hra ruleta vo svojej súčasnej podobe bola predstavená už v roku 1796 vo Francúzsku. Obsahovala dve nuly, pričom sa táto varianta rozšírila najmä do Ameriky, zatiaľ čo v Európe sa stala obľúbená kasínová hra ruleta len s jednou nulou.

Čo sa týka pravidiel hry, tie môžu byť skutočne veľmi rozmanité, ale ľahko ich pochopíte behom chvíle, takže skôr či neskôr si s nimi poradí naozaj každý. Podstatou je roztočenie rulety krupiérom do jednej strany. Následne do rulety hodíte guličku opačným smerom, ktorá sa postupne spomaľuje a nakoniec padne do jedného z 37 (európska ruleta) alebo 38 (americká ruleta) očíslovaných a farebne vyznačených priestorov.

Hráči majú veľa stávkových možností, pričom medzi najznámejšie patria:

  • Stávka na konkrétne číslo – Žetóny sú položené na konkrétne číslo, ktoré si zvolí samotný hráč.
  • Split –Stávka na dve horizontálne či vertikále susediace čísla. Žetón je položený medzi tieto dve čísla.
  • Street – Stávka na tri čísla v horizontálnej línií. Žetón sa v tomto prípade pokladá na okraj línie.
  • Štvorec – Staví sa na štyri čísla v tvare štvorca. Žetóny sú umiestnené do stredu.

 

  • 1-18 – Stávka na to, že padne číslo v rozmedzí 1 až 18.
  • 19 – 36 – Stávka, že padne číslo v rozmedzí 19 až 36.
  • Červená alebo čierna – Znamená stávka na konkrétnu farbu.
  • Párne alebo nepárne číslo

Online ruleta je skvelá možnosť ako si zahrať vašu obľúbenú stávkovú hru priamo doma! Zažijete pri nej množstvo zábavy, no treba si uvedomiť, že celá táto hra je len a len o šťastí. Pokiaľ sa na vás šťastie usmeje, môžete vyhrať peňažnú čiastku, ktorá vás určite milo prekvapí. Ruleta zadarmo je vhodná pre všetkých tých, ktorí sú nadšencami hazardných hier a vedia, že občas sa oplatí zariskovať.

FOTO:  © viperagp / Dollar Photo Club

 

You may also like