Home Šport Moderná elektrická jednokolka do slovenských ulíc

Moderná elektrická jednokolka do slovenských ulíc

by admin

Každým rokom sa usporadúva rad technologických veľtrhov po celom svete. Trendom na posledných udalostiach tohto druhu sa stali elektrické jednokolky, ktoré vznikli spojením klasickej jednokolky a unikátneho prostriedku Segway. Elektrická jednokolka slúži na prepravu osôb do zamestnania aj do školy, je perfektným pomocníkom na výletoch a je vhodná pre adrenalínovú zábavu. Jej uplatnenie je vskutku široké.

Premiestňovanie je prostredníctvom elektrickej jednokolky jednoduchšie, rýchlejšie a komfortnejšie. Cena dopravného prostriedku je prijateľná a riziko zranenia zanedbateľné. Maximálna rýchlosť sa pohybuje okolo 18 kilometrov za hodinu a môžete sa preháňať v uliciach slovenských metropol, ale aj na cyklotrasách a trasách pre in-line korčuľovanie.

Minimálne prevádzkové náklady

Elektrické jednokolky sa vyznačujú nízkymi prevádzkovými nákladmi. Výrobcovia uvádzajú, že prevádzkové náklady činí maximálne 12 halierov na jeden kilometer. Ovládanie je jednoduché, pretože všetko ovládate pohybom tela, respektíve nakláňaním tela. Jednokolky sú opatrené stabilizátorom rovnováhy čiže gyroskopom, ktorý slúži na zabezpečenie rovnováhy počas jazdy.

Obidve ruky máte počas jazdy voľné, teda môžete písať SMS či telefonovať. Pre svoju bezpečnosť odporúčame pozornosť venovať okoliu, nie mobilnému telefónu. Nespornou výhodou je, že sa z miesta na miesto dostanete rýchlo, bez toho aby ste sa zadýchali.

Kde kúpiť elektrickú jednokolku?

A keď už o elektronickej jednokolke viete všetko potrebné, je nevyhnutné nájsť vhodného predajcu. Predaj jednokoliek má v ponuke internetový obchod Hopsaj.sk. Produktové portfólio zahŕňa elektrické jednokolky Freewheel a AirWheel. Tento e-shop je prvou slovenskou spoločnosťou, ktorá ponúka jednokolky tohto typu. Vedľa elektrických jednokoliek môžete investovať tiež do klasických jednokoliek či iných zariadení.

You may also like