Home Technológie Vytvárajte si vlastné reklamné predmety

Vytvárajte si vlastné reklamné predmety

by v f

Každý podnikateľ musí najmä v začiatkoch vynaložiť obrovské úsilie, aby sa zviditeľnil. Platí nemalé peniaze reklamným agentúram, a pritom práve v počiatočnom období by si ich vedel predstaviť minúť aj inak. Nemusíte platiť tým, ktorí vám vyrábajú reklamné predmety. Vyrobte si ich sami technikou sublimácie.

Trvácna sublimačná tlač

Tlač na termolise je obľúbená najmä pri výrobe reklamných predmetov. Pod týmto označením si možno predstaviť skutočne množstvo vecí, ako sú kľúčenky, šiltovky, uteráky, zapaľovače, hrnčeky, vizitky, magnetky odznaky, poháre a podobne. Zainvestovať do termolisu a ostatného príslušenstva potrebného na sublimačnú tlač sa skutočne oplatí, pretože so svojimi požiadavkami nemusíte zakaždým utekať za profesionálmi, ktorí cenu reklamných predmetov iba zbytočne predražia. Ak máte estetické cítenie alebo poznáte niekoho, kto by vám s návrhom reklamných predmetov pomohol, môžete sa začať tešiť, ako na svojej propagácii ušetríte. Trvácnosť sublimačnej tlače je vychýrená. Ak tlačíte na tričká, vaši zákazníci ich môžu veľakrát oprať, a pritom nestratia na kvalite. Dôvodom trvácnosti potlače je špeciálna technológia, keď sa vplyvom tepla menia farby na plyn a prenikajú hlboko do štruktúry látky. Podmienkou je, aby predmety, na ktoré sa tlačí, boli určené na sublimáciu. Zoženiete ich aj na internete. Ak však máte jasnú víziu a ani jeden z ponúkaných predmetov nesplnil vaše očakávania, máte možnosť ošetriť vami vybraný predmet špeciálnym sublimačným lakom, aby mohla byť tlač úspešná.

Výrazné farby vďaka termolisu

Termolis je tlačiareň, prostredníctvom ktorej sa sublimačná tlač realizuje. Ak zainvestujete na začiatku do svojej reklamnej kampane, nemusíte čakať na okamih, kedy sa konečne ocitnete nad nulou. Kreativite sa medze nekladú, pokojte kombinujte rozmanité farby. Vďaka sublimácii budú výrazné, a tak budú reklamné predmety vyzerať skutočne kvalitne. Aby farby vynikli čo najlepšie, v ponuke predmetov vhodných na sublimáciu nájdete iba biele. To nech vás však neodrádza, pretože potlačiť farbou môžete celý predmet.

 

You may also like