Home Technológie Moderné elektronické obojky značky Aetertek

Moderné elektronické obojky značky Aetertek

by v f

V súčasnej dobe sa v oblasti kynológie využíva veľa praktických a šetrných pomôcok, ktoré slúžia k ľahšiemu a efektívnejšiemu výcviku psov. Nenahraditeľným nástrojom pri profesionálnom výcviku je elektronický obojok, ktorý na domácom trhu ponúka preslávená značka Aetertek. Na druhú stranu, elektronické obojky sú ideálnou voľbou aj pre bežných psíčkarov. Niet sa čomu čudovať, pretože sa vyznačujú mnohými výhodami.

Elektronické obojky pracujú na veľmi jednoduchom a prostom princípe. Produkujú elektrostatické výboje v okamihu, keď pes nepočúva. Nemusíte sa obávať, že by ste svojmu štvornohému miláčikovi ublížili, pretože tieto obojky sú úplne šetrné a prešli kontrolou Ústrednej komisie pre ochranu zvierat.

obojok2Na neposlušných psov platí elektronický obojok

Hlavným cieľom každého chovateľa je vycvičiť svojho psa dobrému správaniu. Keď nereaguje na vaše povely, na rad prichádzajú ľahké fyzické tresty. Tieto tresty by mali psa upozorniť na to, že niečo robí zle, a zároveň by mu nemali nijako ublížiť. Ideálnym riešením sú elektronické obojky Aertertek, ktoré majú celkovo osemnásť úrovní elektrostatických výbojov. Je totiž zrejmé, že menšie plemeno bude potrebovať slabší výboj než veľká psia rasa.

Elektronické obojky Aetertek majú veľa zaujímavých funkcií

Ak vložíte dôveru do elektronických obojkov Aetertek, môžete si byť istí, že robíte pre svojho psa to najlepšie. Elektronické obojky pre psov sa pýšia intuitívnym ovládaním prostredníctvom samostatného tlačidla. Reakcia obojku na stlačenie tlačidla je takmer okamžitá. Akonáhle váš štvornohý priateľ neuposlúchne povel, utečie či začne byť agresívny, stačí stlačiť pre jeho skrotenie jedno jediné tlačidlo. Psovi nijako fyzicky neublížite, len ho upozorníte, že je jeho správanie nemiestne.

Elektronické obojky sú vyrobené z vysoko kvalitného a pevného plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Dosah obojku je až jeden kilometer, čo vás poteší na vychádzkach. Ak sa pes rozbehne za inou zverou, stačí ho mierne skrotiť výbojom cez obojok.

You may also like