Home rodina Svadba na záhrade či sklad v stane? Prečo nie?!

Svadba na záhrade či sklad v stane? Prečo nie?!

by v f
Svadba na záhrade či sklad v stane? Prečo nie?!

Možno to znie trochu ako z amerického romantického filmu, no aj na Slovensku sa už jedná o pomerne bežnú realitu. Hovoríme o svadobnom obrade a oslave, ktoré sa uskutočňujú v exteriéri na záhrade. Má to svoje nespochybniteľné čaro, treba sa však pripraviť aj na možný vplyv počasia a mať čo najvyššiu istotu, že sa nič nepokazí. A čo majú spoločné svadby na záhrade a efektívne riešenie skladovania pre firmy? No predsa jedno slovo – stan!

Romantická svadba na záhrade

Najviac ľudí logicky plánuje svadbu počas jari či letných mesiacov, vzhľadom na krajšie a stabilnejšie počasie. Pri plánovaní svadobnej hostiny predstavuje jednu z alternatív aj vlastná záhrada, kam svadobčania pozvú hostí a oslavujú do rána bieleho. Je to fajn možnosť, treba však myslieť na jedno riziko – a síce počasie. Aj maličká prehánka by mohla pokaziť dojem v prípade, ak máte všetko vrátane jedla či ozvučenia len na exteriéri. Na takéto hostiny sa teda hodia záhradné stany, ktoré sa dnes dajú kúpiť či prenajať. Stále to teda bude svadba na záhrade, avšak hostia budú krytí pred prípadným dažďom, a všetko bude mať ešte lepší šmrnc.

Ozvučenie, osvetlenie či podlaha

V prípade svadby na záhrade v párty stane je ešte potrebné doriešiť niekoľko vecí. V rámci párty stanu hovoríme najmä o výbere podlahy, a taktiež o voľbe vhodného osvetlenia a ozvučenia. Vo všetkých troch prípadoch ide o technické veci, ktoré sa dajú relatívne rýchlo a jednoducho doriešiť a vybaviť. Len na to pri organizácii svadby v stane myslite.

Stany sú vhodné aj na skladovanie

Je zaujímavé, ako môžu medzi sebou súvisieť svadby a skladovanie zásob či hotových produktov. Spoločným menovateľom je však stan, v tomto konkrétnom prípade sú to skladové stany. Aj toto je zaujímavé riešenie, aké sme tu ešte možno pred 30 rokmi nemali, no dnes ho vyhľadáva čoraz viac firiem. Na rozdiel od klasických budov je to totiž rýchlejšie i efektívnejšie, pričom skladové stany dokážu firmám šetriť náklady.

Zdroj obrázku: illustrissima / Shutterstock.com

You may also like