Home Technológie Schoeller Allibert – výroba plastových kontajnerov

Schoeller Allibert – výroba plastových kontajnerov

by v f

Plasty dnes hýbu svetom a inak tomu nie je ani v prípade prepravných kontajnerov. Dnes vám predstavíme firmu Schoeller Allibert, lídra vo výrobe plastových kontajnerov a prepraviek na európskom trhu.

Vývoj plastov napreduje extrémne rýchlo, čo sa prejavuje aj na jeho využiteľnosti. Kým v minulosti boli možnosti využitia plastu obmedzené najmä kvôli jeho nižšej odolnosti a problematickej recyklácii, dnes je situácia diametrálne odlišná. Mnohé firmy neustále experimentujú a vyvíjajú plasty, ktoré sa svojimi vlastnosťami vyrovnajú takmer každému materiálu. Jednou z takých firiem je Schoeller Allibert, ktorá vyvíja plastové kontajnery a prepravky. Je to skutočne tak, prepravné kontajnery s vysokými nosnosťami už ani zďaleka nemusia byť vyrábané z kovov, ktoré majú vysokú hmotnosť a sú náchylné na koróziu. Výroba kontajnerov z plastu je vďaka moderným technológiám skutočne možná a plastové kontajnery Schoeller Allibert potešia mimoriadne vysokou nosnosťou, no zároveň nízkou hmotnosťou. Tu však ich pozitívne vlastnosti ani zďaleka nekončia.

Široká škála využiteľnosti

Plastové kontajnery naviac potešia možnosťou jednoduchej recyklácie po skončení životnosti, nepredstavujú tak zvýšenú záťaž pre životné prostredie. Dostupné sú v rôznych dizajnoch a veľkostiach, plnohodnotne tak vyhovejú potravinárskemu, strojárskemu, poľnohospodárskemu, nápojovému priemyslu, maloobchodu a priemyselnej výrobe. Všetky plastové prepravky potešia veľkou variabilitou a kvalitou, ktorá sa odráža najmä na dlhej životnosti. Firma Schoeller Allibert je známa aj svojimi zákazníckymi službami. Neustále sa snaží svoje produkty upravovať tak, aby čo najlepšie vyhoveli zákazníkom. Dostupné sú aj široké možnosti personalizácie, individualizácie a optimalizácie produktov. Poteší aj skvelá zákaznícka podpora.

Ak teda hľadáte experta na výrobu plastových kontajnerov a prepraviek, už ďalej nehľadajte – Schoeller Allibert je tu pre vás!

You may also like