Home Technológie Potrebujete prepravné boxy do svojej firmy?

Potrebujete prepravné boxy do svojej firmy?

by v f

V podstate nezáleží na tom, v akom odvetví pôsobíte, pretože prepravné boxy nachádzajú uplatnenie vo všetkých odvetviach. Zháňate prepravné boxy do skladu, logistického centra, automobilovej výroby, potravinárstva či strojárstva? V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme špecialistu, ktorý vám ponúkne optimálne riešenie.

Jedná sa o spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má vo svojej pestrej ponuke prepravné boxy rôznych rozmerov. Ak teda tiež hľadáte dodávateľa týchto boxov a kontajnerov, odporúčame určite pozrieť sa do ponuky špecialistu Schoeller Allibert, ktorý vás svojím bohatým produktovým portfóliom maximálne uspokojí.

Aké firmy sa na Schoeller Allibert obracia?

Schoeller Allibert dodáva prepravné boxy a plastové kontajnery mnohých firmám v odvetviach, ako sú automotive, nápojový priemysel, poolingové služby, potravinárstvo, hospodárstvo, priemyselná výroba či retail. U daného profesionála zoženiete prepravné plastové obaly, na ktorých výrobu sa špecializuje viac ako päťdesiat rokov. Schoeller Allibert je európska jednotka vo výrobe plastových obalov. Snaží sa vyhovieť všetkým svojim zákazníkom.

Plastové kontajnery sú veľmi žiadané

Obrovský záujem je predovšetkým o plastové kontajnery IBC, ktoré sú určené na prepravu tekutých produktov. Jedným z najlepších modelov v sortimente je Combo Fructus, ktorý sa dokonca stal absolútnym víťazom v prestížnej súťaži Obal roka. Všetky kontajnery v ponuke sú bezpečné, nemusíte sa teda báť, že by tekutiny unikali pri transporte preč. Rovnako tak obaly spĺňajú najvyššie hygienické štandardy.

Schoeller Allibert k výrobe používa vysoko kvalitný plastový materiál, ktorý je možné recyklovať, a tým sa spoločnosť líši od ostatných výrobcov plastových kontajnerov. Nezaťažuje životné prostredie. V neposlednom rade vás nadchne, že si môžete dokúpiť rôzne príslušenstvo.

You may also like