Home Technológie Plastové prepravky s vekom sú praktické pre prepravu aj skladovanie

Plastové prepravky s vekom sú praktické pre prepravu aj skladovanie

by v f
Plastové prepravky s vekom

Prepravky z plastu sú vďaka svojej praktickosti využívané v rôznych odvetviach. Nie vždy sú však pre nás dostatočne bezpečné. Keď potrebujeme prepraviť tovar bez rizika poškodenia či straty, sú ideálnymi plastové prepravky s vekom.

Plast, ktorý vydrží

Kvalitné plastové prepravky s vekom vyrába firma Schoeller Allibert. K výrobe sa používa odolný polyetylén a polypropylén. Materiál prepraviek výborne odoláva mechanickému poškodeniu, ale aj teplotám. Nepoškodia sa vplyvom UV ani mrazom. Plastové prepravky sú tiež pripravené pre automatizované procesy. Firma v prevedení s vekom ponúka uzamykateľné boxy Kaiman a Integra, europrepravky EuroClick a KLT prepravky.

Pripravené znižovať firemné náklady

Inteligentné riešenie plastových prepraviek pomáha firmám šetriť náklady. Sú stohovateľné, zasúvacie a skladacie. Dokážu vďaka tomu ušetriť financie pri preprave, skladovaní, predaji i po ňom. Prepravky sú šetrné na miesto, jednoducho sa udržujú a čistia, a sú opakovane použiteľné. Naviac sú tiež ekologické, pretože sú 100% recyklovateľné.

Úžasná univerzálnosť

Výhodou plastových prepraviek s vekom je ich univerzálnosť. Dajú sa použiť na prepravu a skladovanie malých dielov a súčiastok, ktoré chránia pred stratou, ale aj väčších dielov. Uplatnenie nachádzajú v priemysle, v potravinárstve i v nápojovom priemysle. Sú nepostrádateľnými taktiež pre automobilový priemysel.

Dôležitou vlastnosťou plastových prepraviek s vekom je aj ich kompatibilita. Sú kombinovateľné s plastovými paletami. Vyrábajú sa v rôznych rozmeroch, ale aj farbách, čo zjednodušuje orientáciu pri práci s týmito prepravkami.

O firme Schoeller Allibert

Schoeller Allibert sa zameriava na skladacie paletové kontajnery, IBC plastové kontajnery, RPC pevné plastové kontajnery, plastové palety, malé skladacie prepravky, zasúvacie a stohovateľné prepravky, prepravky pre nápojový priemysel aj prepravné vozíky. Firma neustále sleduje vývoj v rôznych oblastiach priemyslu i poľnohospodárstva a prispôsobuje mu svoje produkty. Tie vďaka tomu dokážu šetriť náklady firmám, ale aj životné prostredie.

You may also like