Home Bývanie Neodkladajte prácu. Zeppelin je tu stále pre vás.

Neodkladajte prácu. Zeppelin je tu stále pre vás.

by v f

Súčasná kríza vás prekvapila? Určite v tom nie ste sami. Všetko prišlo tak nečakane, že pripraviť sa nestihol nik. Ak patríte medzi tých, čo na jar a leto plánovali stavať, prípadne ste mali v pláne rôznorodé projekty vo svojom okolí, pracovnom či domácom, nezúfajte. Zeppelin je tu stále pre vás.

Ani počas krízy sa štandard firmy neznížil. Naďalej sú vám k dispozícii naše služby a celá ponuka a otvorené sú všetky prevádzky na Slovensku. Samozrejme, rešpektujeme hygienické nariadenia a pravidlá v súvislosti s Covid -19.

Svoju prácu rozhodne odkladať nemusíte. Je vám plne k dispozícii naša požičovňa stavebných strojov a malej mechanizácie Zeppelin SK a pokiaľ potrebujete náhradné diely, dobrou správou je, že až do konca júna vám ich pošleme zadarmo.

Rovnako naše použité stroje sú vám k dispozícii spolu s kvalitným servisom a certifikátom. Stačí si len vybrať. Aktuálne prebiehajú na mnohé z nich akcie a dlhodobý výpredaj.

Zeppelin Sk vám ponúka celú škálu stavebných a cestných strojov Caterpillar a to rýpadlá, bager, nakladače, dumpre, minibager, dozér a okrem strojov je v ponuke široké spektrum motorov a tiež príslušenstva značky Caterpillar.

Ani v prípade plánovaných prác na farme a v poľnohospodárstve nemusíte čakať a svoje plány meniť. Ponuka odolných a spoľahlivých strojov sa nezmenila, naďalej platí. Kúpite u nás teleskopické manipulátory, čelné lopatové nakladače aj šmykom riadené nakladače, ktoré zvládnu aj ťažký terén a vysoké nároky živočíšneho a rastlinného farmárčenia.

Jediné, čo vás môže zabrzdiť je nedostatok motivácie, prípadne úbytok financií, keďže sme sa všetci nečakane ocitli v kríze. To druhé ovplyvniť nevieme, zostáva iba dúfať, že sa všetko rýchlo vráti do starých koľají a v konečnom dôsledku bude ešte lepšie. To prvé, strata motivácie, to sa liečiť dá. Verte, že máte našu plnú podporu počas celého projektu. “Spolupráca medzi zákazníkom a spoločnosťou Zeppelin sa predajom stroja alebo zariadenia nekončí, ale začína,” hovorí Peter Bancík, generálny riaditeľ spoločnosti. “Zeppelin chce poskytovať nielen stroje, ale aj komplexné riešenia, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb zákazníka.”

You may also like