Home Bývanie Nábytok, ktorý využijete na maximum

Nábytok, ktorý využijete na maximum

by v f
Komoda Shayla - Estilofina

Trápi vás doma nedostatok priestoru a neviete si rady s nadbytkom vecí, ktoré niet kam uložiť? Nezahlcujte miestnosť nadbytočnými kusmi nábytku, využite svoj nábytok na maximum.

Vyprázdnite priestor vďaka dostatočne veľkej komode

Pokiaľ hľadáte možnosti, ako dosiahnuť dostatok úložného priestoru, siahnite po šikovných a funkčných riešeniach, akým je napríklad komoda so zásuvkami, posteľ s vnútornými boxmi či skrinky pod televízor, v ktorých sa môžu schovávať ďalšie zásuvky.

Minimalistický dizajn plný priestoru

Majitelia obchodov s nábytkom či stolári reagujú na dopyt zákazníkov a v dnešnej dobe nie je žiadny problém nájsť nábytok, ktorý nielen dobre vyzerá, ale zároveň ponúka dostatok políc, zásuviek či priestranných boxov, do ktorých odložíte všetko, čo nepotrebujete mať na očiach.

Priestor, ktorý nie je zaplavený vecami, pôsobí upravenejšie, čistejšie a zároveň sa v ňom budete cítiť oveľa lepšie.

,,V našej ponuke nájdete komody rôznych veľkostí a farebných prevedení, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, zákazníci preto u nás nemajú problém nájsť to, čo hľadajú. Stálicou, ktorá dlhodobo kraľuje predaju u nás, je drevená komoda a to najmä pre jej jednoduché doladenie do zvyšku domácnosti.” prezradili nám predajcovia z e-shopu Estilofina.

TV stolík Malakai - Estilofina

TV stolík Malakai – Estilofina

Skrinka pod televízor dvojitý pomocník

Možno by vám to ani nenapadlo, no priestor na odkladanie vecí vám môžu ponúknuť aj skrinky pod televízor. Voľte také, ktoré majú zásuvky či priečinky, takýto kus nábytku vám ponúka maximálne dvojité využitie a praktickosť.

 

 

You may also like