Home Nezaradené Hlavnou hviezdou záverečného ceremoniálu MS vo futbale bola Shakira

Hlavnou hviezdou záverečného ceremoniálu MS vo futbale bola Shakira

by admin

Táto kolumbijská speváčka nechýbala ani na tohtoročných majstrovstvách sveta vo futbale v Brazílii. A bola z nej rovno hviezda záverečného ceremoniálu. Už je známe aj čo zaspievala. Ako inak, bol ním hit La La La.

V nedeľu (13. júla) si  pred finále na štadióne Maracana zaspievala skladbu po boku brazílskeho perkusionistu a speváka Carlinhosa Browna.

Ako sama povedala, je nadšená, že sa mohla podieľať na takejto veľkej udalosti, ale na druhej strane má k futbalu komplikovaný vzťah. Vníma totiž aj tú horšiu a často zakrývanú stranu šampionátu.

Som vďačná, že môžem vystupovať na brazílskom turnaji. Fanúšikovia veľmi podporovali túto pieseň a ja sa už neviem dočkať vystúpenia pre nich,zoznam webov, medzi ktorými bol aj ten Medzinárodnej futbalovej federácie, zachytil aktuálne speváčkino rozpoloženie.

Kolumbijská hviezda už vystupovala na záverečných ceremoniáloch MS 2006 v Berlíne a v roku 2010 v Johannesburgu.

Kto ešte vystúpil?

Ďalšími účinkujúcimi na Maracane boli aj: hip-hopový hudobník Wyclef Jean, gitarista Carlos Santana a brazílsky spevák Alexandre Pires. Taktiež sa tu predstavila aj jedna zo škôl samby z Rio de Janeiro. Nuž zviditeľniť sa na šampionáte je asi účinnejšie ako ten najtrefnejší copywriting. Ak však nemáte takú možnosť, navštívte stránku blueinfo.sk.

Foto: omnikomo.com

You may also like