Home Zdravie Dobrí zubári sú v košickom Auparku

Dobrí zubári sú v košickom Auparku

by v f

„Nepoznáš dobrého zubára?“ Koľkokrát ste už vyslovili túto otázku smerom k svojim kolegom či známym? Nie je nič horšie ako stomatológ, ktorý nám nevyhovuje. Hlavne tí z nás, ktorí sa potýkame s väčšími problémami chrupu, potrebujeme nielen milého zubára, ale aj skúsenejšieho a so špičkovým vybavením.

Stomatológia Aupark Košice – Happy Dent – to sú skúsení zubári v perfektní vybavenej stomatologickej klinike. Špecializuje sa nielen na štandardnú stomatologickú starostlivosť, prevenciu a hygienu, ale na nadštandardné úkony v oblasti záchovnej stomatológie, stomatochirurgiu, implantológiu, estetickú stomatológiu, parodontológiu a protetiku.

Zubári, ktorí vás neodmietnu

Zavolajte a objednajte sa. Na vstupnú prehliadku, aj s akútnym problémom, ktorý potrebujete riešiť. Problém sa rieši urgentne, následne si s lekárom dohodnete po podrobnej vstupnej prehliadke ďalší liečebný plán. V rámci vstupnej prehliadky vám je vyhotovený RTG snímok priamo na danom pracovisku, vrátane prehľadného panoramatického snímku. Chrup sa nafotí, vďaka čomu sa jednoduchšie diagnostikujú prípadné problémy.

Happy Dent sa môže pochváliť nadštandardným vybavením svojich ordinácií

Väčšina výkonov sa robí pod mnohonásobne zväčšujúcim operačným mikroskopom, vďaka ktorému je práca omnoho precíznejšia a trvanlivejšia. Inou skvelou pomôckou sú lupové okuliare.

Stavte sa, nech už potrebujete prehliadku, pretože ste na čas svoju prevenciu zanedbali, alebo potrebujete riešiť konkrétny problém. Príďte na dentálnu hygienu, nechať si ošetriť zubný kaz, odstrániť kvalitne koreňové kanáliky a vyhotoviť ich výplň. Ošetrenie je možné aj v narkóze. Samozrejmosťou je aj ošetrenie detských pacientov. Priamo na klinike sa riešia tiež implantáty či tzv. dentoalveolárna chirurgia, ktorá sa zaoberá resekciou koreňového hrotu, tzv. sinus lift a augmentáciou.

You may also like