Home Bývanie Čo robiť s neporiadkom po dokončení stavby alebo prerábky?

Čo robiť s neporiadkom po dokončení stavby alebo prerábky?

by v f
Čo robiť s neporiadkom po dokončení stavby alebo prerábky?

Po stavbe alebo prerábaní zostáva množstvo odpadu a neporiadku. Postavebné upratovanie môže byť pre niekoho po odvedenej práci naozaj vyčerpávajúce. Nechajte si s tým pomôcť. Využite služby profesionálov.

Upratovanie novostavieb býva vo väčšine prípadov zložitejšie z toho dôvodu, že sa na jednej kope hromadí odpad z celého pozemku. Pri rekonštrukciách sa väčšinou prerába izba po izbe, preto sa neporiadok z jednej stihne vyhodiť, kým sa vyprodukuje nový.

Postupné upratovanie vám preto určite odporúčame aj pri novostavbách. Chápeme, že svoj čas orientujete na dokončenie stavby, no keď príde rad na čistenie, budete sa chytať za hlavu. Ak už neviete, ako si pomôcť, najmite si profesionálne upratovacie služby.Upratovacie služby

Upratovacie firmy

Na trhu existuje množstvo profesionálnych spoločností, ktoré sa orientujú práve na tento typ upratovania. V ich ponuke nájdete škálu rôznych služieb, od čistenia priestorov až po dezinfekciu jednotlivých miestností.

Výber konkrétnej upratovacej spoločnosti už necháme na vás, no určite sa zamerajte na celkovú ponuku služieb, ceny a najmä referencie. Tie môžu o firme prezradiť veľa a slúžia aj ako recenzie ich odvedených prác na iných projektoch.

Ponuka služieb sa môže pri jednotlivých upratovacích firmách líšiť, môže však ísť napríklad o upratovanie:

  • bytových a nebytových priestorov (jednotlivé izby, zariadenie, …),
  • spoločných priestorov (schodisko, pivnica, …),
  • garážových priestorov,
  • športových objektov (plochy, hľadisko, …).

Výhody profesionálneho upratovania

Upratovacie služby vám v rámci svojej činnosti zabezpečia kompletný poriadok na vašom pozemku. Okrem toho sa vďaka použitým prostriedkom vo vašom dome alebo byte zlepší atmosféra a hygiena a všetko bude vyzerať ako nové. A to doslova!

Predkolaudačné upratovanie sa preto pre vás stane len dozornou činnosťou. Všetok neporiadok vyriešia odborníci za vás a vy budete môcť svoj čas investovať do iných aktivít, ako napríklad do plánov zariaďovania alebo vybavovania termínov na kolaudáciu či čakanie na kolaudačné rozhodnutie.

You may also like