Home Cestovanie Bojujte s únavou na cestách pomocou Kofexu

Bojujte s únavou na cestách pomocou Kofexu

by v f

Čaká vás dlhá cesta automobilom na dovolenku? S únavou zabojujete vďaka kofeinu a guarane, ktoré obsahuje doplnok stravy Kofex.

Letná dovolenka by nám mala slúžiť hlavne k odpočinku. Obvykle nás ale unaví už príprava na ňu. V práci musíme s predstihom odovzdať rôzne projekty, do toho plánovanie dovolenky, balenie, kontrola auta pred cestou… A potom to príde. Plánovanú cestu nám ešte predĺžia kolóny na cestách. Ako vydržať cestu a bezpečne dôjsť až do cieľa? Skúste účinnejší prostriedok, než je presladená káva v plechovkách na čerpacích staniciach. Dajte si Kofex – doplnok stravy, ktorý obsahuje čistý kofeín a guaranu.

Kofex pre šoférov

Kofex je prípravok vyvinutý špeciálne pre šoférov. Obsahuje čistý kofeín (v jednej tabletke až 40 mg) a výťažok z rastliny Paullinia cupana, známy pod názvom guarana (10 mg v jednej tabletke). Výrobcom je česká spoločnosť NATURVITA.

Produkt bol vyvinutý, aby pomohol šoférom udržať pozornosť na dlhých cestách a pri nočnej jazde. Keď sa v letných mesiacoch pozeráme, koľkí vodiči uviaznu v kolónách napríklad na ceste do Chorvátska, zdá se, že bol vyvinutý práve pre tento účel. Kofex pomáha sústrediť sa, udržať pozornosť aj ostražitosť a zvyšuje opatrnosť.

Kofeín a guarana

Kofeín je látka, ktorú obsahuje nám známa káva, teda plod kávovníku arabského. Je najznámejším a najpoužívanejším stimulantom. Má schopnosť stimulovať našu centrálnu nervovú sústavu, vrátane srdečnej činnosti. Kofeín je však obsiahnutý aj v zlúčenine guaraníne. Ten práve obsahuje rastlina guarana.

Pozor na príliš vysoké dávky

Kofex je silným pomocníkom. Preto sa rozhodne nedoporučuje užívať denne viac ako 5 tabletiek. Dostaviť by sa mohli typické príznaky, ktoré ste už možná zažili pri predávkovaní sa kávou. Doplnok stravy Kofex tiež nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, ani pre deti.

Vyrážate na dlhšiu cestu? Kúpte si Kofex, ale nebaľte ho kufru. Budete ho potrebovať mať pri ruke.

You may also like