Home Zdravie Zubná pohotovosť

Zubná pohotovosť

by v f

Bolí vás zub alebo máte iný akútny problém spojený s ústami a neviete na koho sa môžete obrátiť? Nemáte svojho zubára, prípadne ste z iného mesta a k nemu to máte ďaleko? Alebo zavoláte a najbližší termín má až za niekoľko dní prípadne týždňov. Znie vám to povedomé? Samozrejme, prvá vec je že začnete hľadať na internete. Poďme si trochu priblížiť ako si môžete vybrať a čo môžete od ošetrenia očakávať?

Keď sa povie zubná pohotovosť, nikdo si asi nepredstaví nič príjemné, naopak je to všeobecný postrach ktorého sa každý z nás viac alebo menej bojí. Nemusí to ale vôbec tak byť. Sú kliniky a zubné ambulancie, ktoré dbajú na to, aby zážitok z návštevy u zubára bol čo najpríjemnejší, aj také ošetrenie ako zubná pohotovosť totiž vôbec nemusí bolieť a kombináciou milého, ľudského prístupu, odborných znalostí a skúseností a najmodernejšiej technológie budete odchádzať od zubára s príjemným pocitom, nehovoriac o úľave od bolesti ktorá vás k vyhľadaniu pohotovosti prinútila.

V ambulancii KAFKA DENT dobre vedia, že idete do nového neznámeho prostredia so strachom z ošetrenia, niektorí s pocitom viny alebo dokonca hanby zo zanedbaného chrupu a s nepríjemným pocitom koľko zaplatíte za ošetrenie. Často pomôže už vstup do pekných, útulných a moderných priestorov čakárne, ktorý vám dá tušiť že tu sú profesionáli, ktorí urobia všetko preto, aby vám pomohli po odbornej ale aj ľudskej stránke, aby ste všetky negatívne pocity mohli nechať pred dverami ambulancie.

Ceny sa ošetrenie sú férové, bez príplatkov za akútne ošetrenie. Cenu vám povedia vopred, pred tým ako sa ošetrenie uskutoční. Je v nej zahrnuté všetko, čo je k bezbolestnému a precíznemu zákroku potreba: anestézia teda znecitlivenie ošetrovaného miesta, použitie zväčšovacej optiky na precízne a detailné ošetrenie ako mikroskop alebo lupové okuliare. Majú priamo na pracovisku najmodernejšie prístroje ktoré pomôžu najpresnejšiemu zisteniu príčiny bolesti, ako RTG, CT prístroj, intraorálny skener, špeciálny systém počítačom riadenej anestézie, vďaka ktorému je znecitlivenie dokonalé a presné.

Výhodou je, že ak budete s ich službami spokojní, vedia vás zobrať aj do následnej komplexnej zubnej starostlivosti kde vyriešite všetko pod jednou strechou. V príjemnom, rodinnom prostredí kliniky KAFKA DENT ponúkajú všetky služby stomatológie, od zubnej hygieny, bielenia zubov, estetických výplní, faziet a koruniek, zubných implantátov až po vyrovnávanie zubov pomocou zubného strojčeka a celkové rekonštrukcie úsmevu aj na implantátoch.

You may also like