Home Zdravie Šťavnaté vitamíny pre ženy, ktorých chuť si Slovenky zamilovali: Zoznámte sa s Vely

Šťavnaté vitamíny pre ženy, ktorých chuť si Slovenky zamilovali: Zoznámte sa s Vely

by v f
Šťavnaté vitamíny pre ženy

Mnohé dámy hľadajú riešenie pre svoje aktuálne problémy v oblasti zdravia, krásy či vnútornej sily v užívaní výživových doplnkov. Práve absencia vitamínov a živín v organizme sa totiž môže prejaviť ako znížená obranyschopnosť, slabé vlasy či nechty alebo vnútorný nepokoj.  Avšak predstava každé ráno užívať veľké množstvo tabletiek môže byť pre mnohé ženy dôvodom zanedbávať pravidelné užívanie vitamínov. Zoznámte sa teraz so šťavnatými vitamínmi, ktorých chuť si Slovenky zamilovali!

Svetový trend medzi vitamínmi pre ženy, už aj na Slovensku

Vývoj výživových doplnkov rokmi napreduje a svetoví farmaceuti vyvinuli vhodné výživové riešenie už aj pre ženy, ktorým každodenné prehĺtanie tabliet alebo piluliek nie je príjemné. Na trh tak prišli žuvacie vitamíny a ženy všetkých kategórií si ich zamilovali, vrátane Sloveniek. Navyše sa podpore nádherného života žien začala venovať aj slovenská lokálna značka Vely.

Šťavnaté vitamíny, ktoré ženy z celého sveta zbožňujú, si tak môžu užívať už aj Slovenky. Gumené hviezdičky Vely sú zabalené v hravých upcyklovateľných obaloch, s ohľadom na koncept Blue Beauty a Slow Beauty. Na ich tvorbe sa ilustráciami podieľali slovenské umelkyne Martina Pauková, Simona Čechová a Barbora Idesová. Balenie, ktoré zaujme už na prvý pohľad, ukrýva výživové doplnky s výnimočným zložením a šťavnatou prírodnou ovocnou príchuťou. To všetko klinicky testované a vyvinuté špecializovanými a kvalifikovanými odborníkmi z rôznych oblastí sektora nutraceutík.

Zoznámte sa so slovenskými šťavnatými výživovými doplnkami

Dámam Vely ponúka široké portfólio výživových doplnkov, aby sa ich denná výživová rutina premenila na šťavnatý zážitok. To všetko bez ohľadu na vek, životné obdobie alebo fázu menštruačného cyklu, v ktorej sa klientky práve nachádzajú. Šťavnaté hviezdičky s neodolateľnými ovocnými príchuťami sú rozdelené do kategórií: Teen – pre tínedžerky, Twenty – pre mladé aktívne ženy, Pregnant – pre nastávajúce mamičky a  Mature – pre zrelé ženy. Navyše Vely prihliada aj na potravinové intolerancie a iné preferencie v stravovaní, v sortimente tak nájdete aj vegánske a vegetariánske výrobky vyrobené na báze rastlinného pektínu.

Všetky výživové doplnky Vely sú starostlivo vyvinuté bez použitia prídavných látok, alergénov či GMO. Výrobky tak ulahodia každej žene a to bez rozdielu, či už túži po silnejších vlasoch a nechtoch, bezproblémovej pleti, vnútornom pokoji alebo probiotikách bez obsahu laktózy. Na svoje si prídu aj nastávajúce mamičky, pretože Vely disponuje špeciálnou kolekciou pre tehotné. Tento rad prešiel, tak ako všetky výrobky Vely, testovaním Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín.

Výživová poradkyňa vám pomôže s výberom

Vybrali ste si už tie svoje nové obľúbené výživové doplnky? Riešenie na mieru vám vypracuje osobná kvalifikovaná výživová poradkyňa, nakontaktovať sa na ňu môžu prostredníctvom vyplnenia krátkeho kvízu na webe vely.sk.

 

 

 

You may also like