Home Technológie Rizikové situácie na pracovisku? Dbajte na pohodlie a bezpečnosť pracovného oblečenia.

Rizikové situácie na pracovisku? Dbajte na pohodlie a bezpečnosť pracovného oblečenia.

by admin

Každý správny majster vie, že pracovné oblečenie je dôležité. Nejedná sa ani tak o vec vkusu ale najmä o vec bezpečnosti a praktickosti. Na dnešnom trhu môžete nájsť rôzne predajne, kde nájdete pracovné oblečenie v rôznych prevedeniach. Dôležité je však pozerať na to, od akého výrobcu oblečenie pochádza a aká je kvalita jeho prepracovania.

Individuálne požiadavky

Je iné ak si kupujete sezónnu vetrovku alebo džínsy a je tiež iné ak si kupujete pracovný odev. Pri výbere pracovného oblečenia by ste sa mali riadiť inými faktormi. Takéto oblečenie je určené výlučne na prácu a preto musí spĺňať iné špecifické požiadavky. V prvom rade by malo byť kvalitné a odolné, čo je pri manuálnej práci veľmi dôležité. Takisto by malo disponovať dlhou životnosťou a účelovosťou.

Najdôležitejšie je pohodlie a vyššie spomínaná bezpečnosť. Nech už sa jedná o akýkoľvek typ práce opatrnosti nikdy nie je dosť a tú získate len vtedy, ak si vyberiete spoľahlivé pracovné odevy a ochranné pracovné pomôcky.

Spoľahlivé oblečenie a ochranné pomôcky pre bezpečnosť pri práci

Už len každý zamestnávateľ by mal vedieť, že zabezpečiť kvalitné a bezpečné pracovné oblečenie pre svojich zamestnancov je prvoradé. Veď kto by už len chcel pracovať v rizikovom prostredí vystavený ďalšiemu riziku ktoré ho ohrozuje pri nedostatočnej ochrane? Investícia do bezpečnosti je investícia ktorá sa každému vráti. Nevystavujte sa preto rizikovým situáciám a zabezpečte si pracovné odevy od serióznych výrobcov ktoré stoja za to.

Či už sú to klasické montérky, pracovná obuv a iné ochranné pracovné pomôcky snažte sa dohliadať na to, aby sa jednalo o oblečenie ktoré spĺňa všetky požiadavky v rámci zaistenia bezpečnosti a pohodlia. Môžete tak predísť nečakaným situáciám, pracovným úrazom a navyše si tak môžete zaistiť oveľa väčšie pohodlie pri práci čo ocení asi každý človek ktorý manuálne pracuje.


Chránime to najcennejšie čo máte Bormis.sk – ochranné pracovné pomôcky od profesionálov

Náš sortiment tvoria: rukavice, pracovné odevy, pracovná obuv, okuliare, štíty, ochrana sluchu, ochranné prilby, bezpečnostné postroje, filtračné polomasky, respirátory proti prachu, odevy do vysokých teplôt a iné doplnky a príslušenstvo z produktov ochranných pracovných pomôcok (OPP). Medzi našimi produktami nájdete výrobky značiek: 3M, Peltor, Deltaplus,Červa, Ansell, Vibram, CXS, WAITOMO, Lanex, Protekt, JSP, E.A.R., Uvex, Elstrote, Heckel, Adamant, Bennon.


Nakúpiť môžete: Predajňa BORMIS Krajinská 2/A, 900 21 Svätý Jur, v internetovom obchode www.bormis.sk, alebo zavolajte na tel. číslo 0948355340 a dohodnite si návštevu obchodného zástupcu

 

V&P Photo Studio / Dollar Photo Club

You may also like