Home Cestovanie PremiumContact 7- prelomové pneumatiky Continental

PremiumContact 7- prelomové pneumatiky Continental

by v f
Pneumatiky PremiumContact 7 od Continentalu sú prelomové s ohľadom na bezpečnosť. Bezpečné letné pneumatiky sú prispôsobené všetkých špecifikám letnej prevádzky auta.

Nároky motoristov neustále stúpajú. Preferované sú bezpečné vozidlá, ktorých kolesá majú obuté bezpečné pneumatiky. Značka Continental sa u nových letných pneumatikách zamerala práve na bezpečnosť. PremiumContact 7 majú celú paletu vlastností, ktoré z nich robia prémiové pneu. Ktoré vlastnosti sú u pneumatík PremiumContact 7 kľúčové?

1. Vysoký kilometrový dojazd

Dojazd pneumatík je dôležitý z hľadiska úspory a ekologického aspektu. Letné pneumatiky Continental PremiumContact 7 sú zárukou vysokého kilometrového dojazdu bez zníženia výkonu. Dlhá životnosť je výsledkom použitých inovatívnych zmesí a adaptívneho dezénu. Pneumatiky, ktoré sa vedia prispôsobiť rôznym poveternostným situáciám vydržia oveľa dlhšie.

2. Perfektná priľnavosť pri nízkych teplotách

Pneumatiky PremiumContact 7 sú síce určené na jazdu v lete, ale počasie začiatkom jari alebo koncom jesene je veľmi vrtkavé. Práve v uvedených obdobiach sa bežné letné pneumatiky stávajú pri nízkych teplotách priam nebezpečné. PremiumContact 7 boli vytvorené tak, aby ich neprekvapili chladnejšie rána. Za pomoci technológie s názvom RedChilli sa podarilo vyrobiť zmes, ktorá vykazuje vysokú priľnavosť aj počas mrazov.

3. Stabilita na vozovke

Vzor dezénu pneumatík PremiumContact 7 je vysoko prispôsobivý podmienkam na mokrej vozovke. Odvod vody zo strán pneumatiky je zabezpečený širokými bočnými otvormi. Kontaktná plocha s vozovkou je maximalizovaná pri jazde po rovine a tiež v zákrutách. Zvýšená stabilita je jedným z najdôležitejších prvkov bezpečnosti najmä vtedy, keď vozíte na streche strešný box alebo jazdíte rýchlejšie.

4. Bezpečnosť na mokrej vozovke

Pre milovníkov čísiel je iste smerodajné to, ako dopadli pneumatiky Continental PremiumContact 7 v testoch resp. aké hodnoty dostali pri meraní bezpečnosti na mokrej vozovke. Oproti predchodcom sú pneumatiky PremiumContact 7 schopné ubrzdiť na vlhkej vozovke o 7 % rýchlejšie. Reakcie vozidla s ohľadom na ovládateľnosť sa zlepšili o celých 5 percent. Samozrejme, že ide o niečo drahšie pneumatiky ako sú pneumatiky Kormoran.

5. Variabilný dizajn

Každý automobil má iné špecifické požiadavky v oblasti pneumatík. Preto sa Continetal rozhodol dizajn pneumatík PremiumContact 7 prispôsobiť každému modelu vozidla. Dizajn je šitý na mieru rôznych vozidiel podľa ich výkonu, hmotnosti alebo veľkosti.

 

You may also like