Home Ekonomika Predstavujeme nové priestory HubHub

Predstavujeme nové priestory HubHub

by v f

Miesto pre malé i veľké firmy

Coworkingová sieť HubHub vznikla v roku 2016 a za 4 roky existencie sa jej kancelárske priestory stali obľúbenými pre menšie i väčšie firmy. Keďže popularita a dopyt stále rastie, rozhodlo sa toto coworkingové centrum otvoriť nové priestory. Predstavujeme HubHub Nivy Tower.

Keď sa povie coworking Bratislava, HubHub tu má svoje nezastupiteľné miesto. A to vďaka najmodernejším technologickým riešeniam v spojení s nadčasovým interiérovým dizajnom a pocitom spolupatričnosti. HubHub je ako jedna veľká rodina. Zdieľate spolu svoje pracovné úspechy, navzájom sa motivujete, učíte a inšpirujete. Okrem toho je toto coworkingové centrum ideálne na získavanie nových kontaktov a možností. Poďme si predstaviť nové priestory HubHub, kde toho na vás čaká naozaj veľa.

HubHub Nivy Tower – business svet, do ktorého chcete patriť aj vy

Predstavte si unikátu lokalitu v srdci novo vznikajúcej business štvrte Bratislavy. Navyše s priamym napojením budovy na nový medzinárodný autobusový terminál a nákupné centrum. Na tomto mieste môžete stretnúť tých najlepších a zároveň pracovať v tej najvyššej kancelárskej budove na Slovensku. Prístup sem máte 24/7. Internet vám nebude píliť nervy, lebo je vysokorýchlostný. Celkom fajn pocit, čo poviete?

Miesto nekonečných možností

Novučké kancelárske priestory vznikli v spolupráci s architektonickým štúdiom Chybík + Kryštof. Nájdete ich na na troch poschodiach budovy Nivy Tower. Každé z poschodí reprezentuje iné možnosti a príležitosti. Active, chill alebo community hub poskytujú možnosti pre aktívny pohyb, pohodlie a oddych, prípadne možnosť networkovať v rámci neustále rastúcej komunity HubHub členov.

Miesto pre malú i veľkú firmu

Veľkosť kancelárskych priestorov zaručuje úplnú flexibilitu firmy. Nezáleží, či máte 2 alebo 50 zamestnancov, HubHub vám vie poskytnúť vhodný priestor. Ten si viete po čase meniť podľa potreby. Dá sa vybrať z nasledujúcich typov coworkingu, pričom mesačný nájom je viac než priaznivý.

  • flexible desks
  • fixed desks
  • office space, pričom firma môže prirodzene rásť aj sa zmenšovať
  • one day členstvo
  • virtual členstvo

Miesto exkluzívnych eventov

Ak bažíte po spoločnosti a eventoch, je tento coworking v Bratislave miesto pre vás tým pravým. Pravidelné priateľské stretnutia, ako sú neformálne raňajky a obedy, či celokomunitné tematické eventy. Je len na vás, čo si vyberiete z veľkého množstva ponúkaných exkluzívnych podujatí.

Pokiaľ vás takáto coworking možnosť oslovila, môžete si dohodnúť prehliadku v preferovanej HubHub lokalite prostredníctvom formuláru.

 

 

 

You may also like