Home Bývanie Prečo si požičať stroje od Rent Zeppelin a aký je výber?

Prečo si požičať stroje od Rent Zeppelin a aký je výber?

by v f
Prečo si požičať stroje od Rent Zeppelin a aký je výber?

Nie každý si môže dovoliť kúpiť nové stroje alebo sa mu jednoducho neoplatí zháňať ich touto cestou. Okrem toho, že môžete staviť na použité stroje, vhodným riešením je tiež návšteva požičovne. Vyberte si, čo potrebujete, len na určitý čas. Ušetrite financie i starosti. A nechajte si tiež poradiť.

Kde si požičať stavebné stroje?

Jar sa blíži a vás čakajú neodkladné práce? Potrebujete si rýchlo a výhodne zabezpečiť stavebné stroje, prípadne niečo na úpravu záhrady?

Navštívte Zeppelin Rental. Požičovňu nájdete po celom Slovensku. V Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach.

Nájdete v nej renomované kvalitné CAT stroje, ktoré v sebe spájajú najnovšie technológie s uľahčením práce a komfortom.

Aké stroje nájdete v požičovni Zeppelin?

Azda najžiadanejším je minirýpadlo, o ktoré je záujem pre jeho multifunkčnosť. Využijete ho takmer všade – doma na záhrade, na stavbe, pri drobných výkopoch a úpravách terénu…

Zo stavebných strojov sa vám môžu hodiť pásové alebo kolesové rýpadlá, čelné lopatové alebo šmykom riadené nakladače, prípadne rýpadlo-nakladače. K dispozícii sú aj dozéry na jemné zarovnávanie terénu či dumpre do náročných podmienok.

Na jarné práce do záhrady sa vám tiež zídu pomocníci. Požičajte si zakladač trávnikov, prípadne štiepkovač.

Pre špecifickejšie potreby slúži manipulačná technika (vysokozdvižné, terénne vozíky) a pracovné plošiny.

Nájdete tu aj také drobnosti ako sú fúriky, ručné náradie a všetko potrebné príslušenstvo, ak by sa vám niečo chýbalo alebo sa pokazilo.

A výber je ešte veľmi široký. Najlepšie spravíte, ak sa prídete presvedčiť na vlastné oči a vyberiete si podľa svojich preferencií. Potom už len hor sa do práce so strojmi, ktoré vás stáli pomerne málo námahy!

 

 

 

 

 

You may also like