Home Ekonomika Poistenie motorky na výlety

Poistenie motorky na výlety

by v f

6660590 - motorcycle accident on the city roadMotorka je vraj chlapská záležitosť. Poznám aj ženy čo jazdia na motorkách a sú veľmi dobré. Len krivky prezrádzajú, že sú to ženy lebo jazdia ako chlapi. Ja som sa ešte nikdy neodvážila sadnúť na veľkú motorku. Zato skútre to je moje. Tam si trúfnem.

Kým kamarát vybavil poistenie svojho skútra tak som mu ho trošku zabehala len tak hore dole po dedine. Nostalgicky som si zaspomínala na dovolenku s kamarátkou kedy sme si prenajali skúter a obehali na ňom pol ostrova. Mala som doslova otlačené prsty na pleciach od toho ako sa ma silno držala. Videli sme kus ostrova a bola to hotová nádhera. Len si predstav ako ti vietor hladí tvár a ty cítiš príval čerstvého vzduchu.

Skúter alebo veľká motorka

Ja viem na tej skútri je to také slabšie lebo on chodí pomalšie ako veľká motorka. Tam treba samozrejme vyriešiť aj trochu iné poistenie motorky. Mám kamarátov, ktorí chodievajú nielen na zrazy motorkárov, ale podnikajú aj také tie tour de world na motorkách po rôznych kútoch sveta.

Zúčastnení ľudia si to radi natáčajú a potom to pekne zostrihajú aby sme si to aj my čo sme neboli s nimi mohli náležite užiť. Keď mi kamaráti ukazujú takéto zábery mám pocit akoby som tam bola s nimi. Je to hotová prehliadka mestami, kopcami a dolinami. Niečo ako virtuálna prehliadka.

Poistenie

Poistenie je niečo ako zadné dvierka „pre strýčka príhodu“. Také keby niečo. Veď nevieš či pri tom ako si budeš vychutnávať jedlo na potulkách cestou necestou, ti náhodou niekto, kto nešikovne zaparkuje nepoškodí tvoju mašinu. To by bola veľká škoda. A nielen na toto slúži poistenie. Možno sa podarí aj tebe nechtiac spôsobiť škodu tvojou motorkou a keď budeš mať dobré poistenie nemusíš sa o tým trápiť viac ako je nutné.

Dobré poistenie je jednoducho na nezaplatenie. A ty si môžeš užívať výlety a radosť z jazdy s priateľmi.

Autorské právo: kodda / 123RF Reklamní fotografie

You may also like