Home Technológie Plastová prepravka Euroclick® je najflexibilnejšia a najvyužívanejšia prepravka na trhu!

Plastová prepravka Euroclick® je najflexibilnejšia a najvyužívanejšia prepravka na trhu!

by v f

Schoeller Allibert je predný výrobca plastových prepraviek nielen pre slovenský trh ale teraz prichádza s novinkou, ktorá si kladie za ciel zmeniť chápanie pojmu plastovej prepravky. Pripravte sa, revolučná plastová prepravka Euroclick® je tu!

Tam, kde iné končí, EuroClick® nastupuje

Po dlhoročnom intenzívnom vývoji zazrel svetlo sveta nový druh euro prepravky, ktorý sa vyznačuje svojou univerzálnosťou a spoľahlivosťou. Spoločnosť Schoeller Allibert prináša unikátne riešenie pre prednú výrobu odvetvia, svoju úlohu nájde ako v automobilovom priemysle, potravinárskom priemysle, tak maloobchodnom predaji. Plastová prepravka EuroClick® sa dodáva v dvoch prevedeniach – 400×300 mm a 600x400mm a veľa variantmi svojej výšky. Vďaka svojim rozmerom môže byť jednoducho naskladaná na euro palety a prepravovaná. Prepravku je možné zaťažiť až do váhy 15kg, čo umožňuje široké množstvo využitia. A to je len začiatok, ďalšie výhody sú hneď za dverami.

8 výhod euro prepravky EuroClick®, ktoré inde nenájdete

Máte veľa tovaru, ale prepraviek na ich uloženie nedostatočné množstvo? S euro prepravkou EuroClick® je možné tento problém elegantne vyriešiť. Každá stohovacia prepravka disponuje možnosťou zvýšiť svoju výšku pomocou nástavca Click Booster®. Vďaka tomu sa do jednej prepravky vojde viac tovaru, ale záber na dodatočné miesto je minimálny.

Ďalšou výhodou prepravky sú drenážne otvory, ktoré sú umiestnené na ich dne. Máte tak istotu, že všetko nepotrebné ľahko z prepravky odstránite a naviac splníte požiadavky vášho protipožiarneho systému.

Čo sa stane, keď nebude na prepravke etiketa? Pravdepodobne sa stratí medzi ostatnými. Preto bol vyvinutý držiak etikiet Click Holder®, ktorý udrží etiketu na svojom mieste a môže byť umiestnený na viacerých miestach, a jeho veľkosť sa dá upraviť, takže nehrozí, že by ste stratili pojem o tom, čo sa v prepravke nachádza.

Dno prepravky je zdvojené, aby sa obmedzilo prehnutie dna a rohy prepravky sú spevnené a zaoblené, vďaka čomu prepravka umožňuje hladší pohyb a zmeny smeru na valčekových dopravníkoch. Okraj prepravky je naviac skosený, takže zabraňuje zadržiavaniu vody.

Komu by sa chcelo držať nepohodlnú prepravku? Preto EuroClick® disponuje vylepšenými ergonomickými rukoväťami, ktoré sú umiestnené presne tak, aby odpovedali rozloženiu vašich rúk, čo prispieva k pohodlnejšej manipulácií a zvýšeniu efektivity a bezpečnosti pri práci.

Chcete sa odlíšiť od konkurencie?

Schoeller Allibert ponúka možnosť prispôsobenia prepravky presne podľa vášho priania. Či sa už jedná o výber farieb, zdrsnených plôch alebo napríklad potlače. Všetko na zákazku podľa vašich potrieb.

Ako už bolo zmienené predtým, vďaka dlhoročnému vývoji bolo dosiahnuto veľa vylepšení oproti klasickým euro prepravkám. Jednou z najviac prínosných a na výrobný prevoz majúci vplyv je jednoznačne redukcia váhy samotnej prepravky. Tá zároveň spoločne s vyššou odolnosťou a pevnosťou dokáže znížiť náklady, ktoré by inak boli vynaložené v dôsledku prepravy ťažších prepraviek.

Objavte výhody prepravky EuroClick® aj vy!

Jedinečnú prepravku EuroClick®,ktorá sa naviac môže pýšiť medzinárodným obalovým ocenením WorldStar, teraz môžete využívať aj vo vašej spoločnosti. Schoeller Allibert ponúka možnosť nezáväznej kalkulácie a vytvorenie ponuky priamo na základe vašich požiadaviek a potrieb. Detailné informácie o produktu môžete nájsť na webu spoločnosti www.schoelllerallibert.com/sk. V ponuce naleznete aj plastové kontajnery, palety alebo vozíky.

Ešte váhate? Už nemusíte! Budúcnosť plastových prepraviek práve dorazila. Kontaktujte spoločnosť Schoeller Allibert a staňte sa súčasťou spokojných zákazníkov, ktorí už EuroClick® používajú!

You may also like