Home Zdravie Páni, viete, čo vás v sexe vráti do hry?

Páni, viete, čo vás v sexe vráti do hry?

by v f

Problémy v intímnej oblasti sa v súčasnosti týkajú čoraz väčšieho počtu mužov a žien. Trápi vás a vašu partnerku napriek vylúčeniu všetkých vážnejších príčin neuspokojivý pohlavný styk? Možno vám len stačí siahnuť po cenovo dostupných a pritom účinných prostriedkoch na podporu libida.

V dnešnej uponáhľanej dobe sú problémy v sexuálnej oblasti veľmi častým javom nielen u mužov, ale aj u žien. Existuje mnoho faktorov, ktoré negatívne ovplyvňujú ako kvalitu nášho zdravia, tak aj sexuálneho života. Nemožnosť dosiahnuť orgazmus, nedostatočná erekcia, či znížené libido sú témy, o ktorých ma väčšina ľudí isté zábrany diskutovať. Pravidlom však býva, že utajovaním sa z malého problému časom stáva väčší.

Základným predpokladom pre dosiahnutie úspechu v tejto oblasti je určitá úprava životného štýlu a zmena prístupu k tejto téme. V mnohých prípadoch môže byť riešenie veľmi rýchle a účinné aj vďaka cenovo prijateľným a na trhu voľne dostupným prípravkom.

Prvý krok k úspechu – identifikácia problému

Nech už vznikne problém v akejkoľvek oblasti, jeho úspešnému riešeniu musí predchádzať poznanie príčiny jeho vzniku. Ak vás váš intímny život dlhodobo frustruje z dôvodu, že nedosahujete dostatočne silnú alebo dlhú erekciu, skúste sa v prvom rade zamerať na úpravu svojho životného štýlu ( zdravá strava s dostatkom pohybu).

Významné úspechy môžete dosiahnuť najmä elimináciou nadmerného stresu a iných škodlivých faktorov. V prípade, že to za dverami vašej spálne dlhodobo škrípe, je načase zistiť, čo za tým naozaj stojí. Na vzniku tohto stavu sa môže podieľať celý rad faktorov. Ak eliminujeme vážne chronické ochorenie, dlhodobý stres a patologický spôsob života, je nutné identifikovať, či je za nespokojnosťou vo vašom milostnom živote primárne vaša znížená schopnosť udržať erekciu alebo partnerkina nedostatočná chuť na sexuálne hry.

Základom je úprimná komunikácia s partnerom

Ďalším podstatným krokom je otvorená komunikácia s partnerkou a úprimný záujem o jej potreby. Len takýmto spôsobom sa môžete dozvedieť o jej predstavách v intímnej oblasti. Rovnako, ako v ktoromkoľvek vzťahu, aj pre zdravý sexuálny život je nesmierne dôležitá práve komunikácia.

Je predsa nereálne očakávať od nášho životného či sexuálneho partnera, že bude automaticky vedieť, čo nám v posteli najviac vyhovuje, keď mu to jasne nenaznačíme alebo priamo nepovieme. Najmä muži majú tendenciu takýto problém dlho bagatelizovať, prípadne si ho nechcú vôbec pripustiť.

Niektorí páni to dokonca považujú za potvrdenie svojho zlyhania a nikdy to pred svojou partnerkou otvorene nepriznajú. V skutočnosti ich však fakt, že nie sú schopní dostatočne uspokojiť svoju partnerku, intenzívne trápi a vnútorne zožiera. Takýto prístup však v konečnom dôsledku vedie k rapídnemu zníženiu kvality prežívania nielen v sexuálnej a partnerskej oblasti, ale aj v iných sférach života.

Najčastejšie príčiny problému

U mužov ide najčastejšie o predčasnú ejakuláciu alebo niektorú z ľahších foriem erektilnej dysfunkcie, ktorá môže mať v mnohých prípadoch súvis s vyšším vekom, extrémnym životným štýlom, ako aj ochorením prostaty. Tento problém sa ešte stále považuje za najčastejšiu príčinu neuspokojivého sexuálneho života.

V dnešnej dobe je však čoraz častejším javom aj nízke libido u žien alebo frigidita. Pomerne zaužívaným termínom pre označenie tohto stavu je anorgazmia, čiže poruchy orgazmu. Je to neschopnosť alebo nedostatok primeranej sexuálnej stimulácie u žien pri pohlavnom akte. Stupeň a závažnosť takejto poruchy sa môže pohybovať na veľmi širokej škále. Niektoré ženy trpia len miernym poklesom sexuálnej túžby a schopnosti dosahovať orgazmus, no vedú normálny pohlavný život.

V extrémnych prípadoch ide o úplnú absenciu sexuálnej túžby so zánikom účasti na pohlavnom a partnerskom živote. Okrem fyziologických príčin môže tento stavu vzniknúť aj ako dôsledok rôznych psychologických faktorov. Pri najťažších formách je nevyhnutná liečba u sexuológa a niekedy aj psychoterapeutická starostlivosť. Avšak veľmi dobré výsledky je možné dosiahnuť aj podávaním niektorých voľno predajných prípravkov určených na stimuláciu sexuálnych funkcií.

Lacné a pritom účinné riešenia

Okrem najznámejšej Viagry určenej na liečbu mužských problémov s potenciou na súčasnom trhu už existuje celý rad prípravkov vyvinutých na podobnej báze. Jedným z nich je Extra Super P-Force 200mg, ktorý predstavuje veľmi účinný prostriedok na liečbu predčasnej ejakulácie a problémov s erekciou. V podstate ide o vylepšenú formu viagry, ktorá je ideálna aj pre pacientov s ťažkou formou impotencie.  Pri dlhodobom užívaní tohto prípravku budú vaše problémy s dosiahnutím kvalitnej a dlhotrvajúcej erekcie pravdepodobne čoskoro minulosťou.

Na súčasnom trhu už existuje aj ženská náhrada viagry v prípravku Lovegra, ktorá obsahuje rovnakú účinnú látku ako viagra a má aj tie isté účinky. Táto spôsobuje uvoľnenie hladkých svalov pohlavných orgánov a zároveň zvyšuje prítok krvi do vagíny a genitálií, čo ženám umožňuje zažiť plnohodnotný orgazmus. Pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje citlivosť nervových zakončení v erotogénnych zónach a ženy tak dosahujú intenzívne sexuálne vzrušenie a vyvrcholenie. Ide pritom o plnohodnotnú lacnejšiu náhradu ženskej viagry.  Za snahu o obnovenie kvality vášho sexuálneho života sa vám to určite oplatí vyskúšať.

You may also like