Home Bývanie O spoločnosti Daikin

O spoločnosti Daikin

by admin

Inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality vám poskytne spoločnosť Daikin. Je to popredný svetový výrobca zariadení pre vykurovanie, vetranie a klimatizácie, vrátane tepelných čerpadiel a chladenia. Zariadenia sú vhodné pre domácnosti, komerčné použitie ale i priemyselné účely. Keďže spoločnosti Daikin nieje životné prostredie cudzie stala sa lídrom na trhu v šetrnosti k životnému prostrediu, obnoviteľným zdrojom energie.

Spoločnosť Daikin vznikla v roku 1999, pôsobí v 15 krajinách v Strednej a Východnej Európe, pracuje pre ňu približne 180 zamestnancov zo 6 pobočiek a jednou z nich je Bratislava. Všetky produkty značky Daikin sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie a energetickú účinnosť.

Klimatizácia Daikin Emura

V horúcich dňoch oceníte klimatizačnú jednotku pod označením Daikin Emura. Jej aerodynamika dokonale snúbi s majstrovskou technológiou a tak tvorí prirodzenú krásu prvku. Od medzinárodnej poroty získala za svoj vynikajúci dizajn ocenenie Reddot za rok 2014. Veľkým plusom pre klimatizáciu Daikin Emura rozhodne je aj jej sezónna účinnosť až do triedy A+++. Vnútornú jednotku môžete ovládať z akéhokoľvek miesta veľmi pohodlne pomocou aplikácie, miestnej siete alebo internetu. Pomocou aplikácie môžete ovládať až takmer neuveriteľných 50 jednotiek. Programátori mysleli na oba smartfonové systémy a tak si či už ste priaznivci androidu alebo appleapple zariadení prídete si na svoje pohodlie. Aj ja som sa obávala o hlučnosť tohto zariadenia no milo ma prekvapila. Hladina akustického tlaku sa totiž drží na krásnych 19 dBA. Daikin Emura je veľmi elegantná klimatizačná jednotka, ktorá sa hodí do každého prostredia.

Klimatizácia Ururu Sarara

Ururu Sarara možno znie trochu desivo no je to produkt, ktorý ma za sebou ocenenie Reddot z roku 2013 a verne vám poslúži počas každého obdobia v roku. Nieje to len klimatizácia. Ururu Sarara dokáže vzduch v miestnosti nielen ochladiť ale aj podľa potreby zohriať. Má nízku spotrebu energie. Inteligentné oko – ako nazval výrobca pohybový snímač, sa stará o vetranie a riadi čistenie vzduchu v miestnosti. Pri používaní tohto produktu veľmi jednoducho predídete suchému vzduchu v zimných obdobiach a nechcenej vlhkosti v teplejších obdobiach. V dnešnej modernej dobe plnej smartfónov a diaľkových ovládaní ani tento produkt nieje pozadu a môžete ho ovládať pre vaše väčšie pohodlie na diaľku.

Vyberám si klimatizáciu

Zariadenia spoločnosti Daikin sú špičkové a firma kladie veľký dôraz na úspory a kvalitu a krásu prevedenia. Reálne uvažujem o kúpe jedného z produktov. Ak uvažujete nad klímou alebo iným zariadením určite odporúčam spoločnosť Daikin.

You may also like