Home Bývanie Nehanbite sa mu povedať, po čom túžite. V posteli

Nehanbite sa mu povedať, po čom túžite. V posteli

by v f

Sexuálne fantázie sú pre mnohé páry tabuizovaná téma. Ale prečo? Veď nie je nič zlé na tom, že chcete vyskúšať niečo nové alebo zmeniť zaužívané stereotypy v posteli. Neviete, ako na to? Vyskúšajte naše tipy.

shutterstock_267544178

Vždy ste túžili po tom, aby vás niekto fingovane znásilnil? Znie to zvláštne? Verte, že ani nie. Túžba po znásilnení patrí k jednej z najčastejších sexuálnych vášní. Hraná bezmocnosť a jemné násilie do žíl pumpujú adrenalín, ktorý len znásobí rozkoš. Máte obavy? Pomôžeme vám ich prekonať.

  1. Pozrite si spolu film

Pozrite si napríklad film Malá smrť (Little Death) alebo iný film s ľahkou erotickou tematikou. Po jeho skončení sa partnera spýtajte, či by nemal tiež chuť zmeniť niečo v posteli. Ak aj odpovie nie, teraz je rad na vás. Predostrite mu svoje túžby narovinu, veď aj vo filme to tak bolo, tak čo.

  1. Zmeňte prostredie

Prenajmite si na víkend izbu v hoteli alebo choďte na chalupu. Už len klasická zmena prostredia láka vyskúšať niečo nové. Skúste pohľadať inšpiráciu na internete, možno vás zaujme nejaký veľkoobchod erotického tovaru a prinesiete do spálne nové drobnosti.

  1. Vymeňte si úlohy

Zmeňte zaužívané stereotypy, pokojne si prehoďte úlohy. Zvádza vás vždy váš partner? Alebo máte obľúbené polohy. Vymeňte si to. Nie vždy sa to dá presne opačne, no použite fantáziu. Ak si vymeníte úlohy, získate aj priestor na diskusiu – čo ešte by ste chceli zmeniť?  Možno stačí drobnosť, prvýkrát vyskúšať vibrátory.

  1. Zahrajte sa na prvé rande

Tvárte sa, že sa vidíte prvýkrát. Zahrajte si malú hru. Ak budete na chvíľu v koži cudzieho človeka, možno vám to pôjde jednoduchšie. Pokojne si vymyslite úplne novú identitu a pridajte aj prízvuk. Ak by aj partner zareagoval na vašu požiadavku negatívne, môžete to “zvaliť” na hru.

Náš tip: Sú však témy, ktoré by mali zostať tabu. Ak sa vám zdá, že váš partner nie je obdarený tak, ako by sa vám páčilo, mal by na to prísť sám. Poslať mu do mailu link na článok “Ako zväčšiť penis”, nie je to najempatickejšie riešenie.

 

 

 

You may also like