Home Cestovanie Kam na Jarné prázdniny s autami Opel

Kam na Jarné prázdniny s autami Opel

by v f

Jar už čochvíľa klope na dvere a s pribúdajúcimi slnečnými lúčami nás chytajú výletné chúťky. Premýšľate aj vy nad Jarnou dovolenkou? Autá Opel sú ako stvorené na dobrodružné jazdy kamkoľvek si zmyslíte!

Máte túlavé topánky a lákajú vás pahorky zasnežených hôr? Možno ste počas zimy nemali toľko času sa turisticky vyžiť a jarný čas je ten pravý na menšiu výpravu. Nech sa vyberiete do Tatier, Karpát či do zahraničia, Opel Astra s jej atletickou, štíhlou a dynamickou karosériou vás ponesie kamkoľvek.

Astra Hatchback aj multifunkčný Sport Tourer vynikajú nemeckým inžinierstvom, majú do detailov prešpekulovaný dizajn a športovú náturu. Pohodlné sedadlá a motory, ktoré sú radené medzi tie najlepšie v rámci segmentu v oblasti emisií CO2. Vďaka nim môžete počas jarného oddychu zablúdiť aj do nízkoemisných zón v zahraničných mestách, ktoré postupne pribúdajú ako huby po daždi.

Ste majiteľom vozidla Opel Grandland? Pre vás neexistujú žiadne obmedzenia. Ani dlhé cesty do zahraničia vás neunavia kvôli ergonomickým predným sedadlám, ktoré zabezpečia, že bolesť chrbta sa stáva len nepríjemnou minulosťou. Sú vyhrievané, vetrané a prispôsobené na dlhé vzdialenosti. Navyše vlastnia certifikát Kampane za zdravý chrbát (AGR). Ideálna jarná dovolenka s týmto športovým SUV je kdekoľvek po Európe. Láka vás Praha, Paríž či taliansky Rím? Dvere sú pre vás dokorán otvorené…

Po zime je možno ideál rezervovať si na oddych chatu v horách a poriadne si nabiť kyslíkom celý organizmus. Dovolenka v objatí prírody je to pravé pre myseľ a telo unavené nekonečnými zimnými mesiacmi. Ak máte rešpekt pred úzkymi a neudržiavanými cestičkami, s novým Opel Crossland môžete akékoľvek obavy zahodiť za hlavu. Pokročilé asistenčné systémy, ktoré toto vozidlo charakterizujú, spolu s jeho kompaktným športovým dizajnom zaručia bezpečnosť aj v nepoznaných a neudržiavaných terénoch. Crossland je SUV, ktoré je veľkostne menšie ako býva zvykom, čo predstavuje ekonomickú a jazdnú výhodu. Nech sa vyberiete kdekoľvek, viete, že okrem oddychu aj ušetríte.

You may also like