Home Technológie Je predávanie cez eshop jednoduché?

Je predávanie cez eshop jednoduché?

by admin

Niektorí ľudia si myslia, že mať úspešný e-shop, je jednoduché – stačí vytvoriť web, naskladniť tovar, zaplatiť nejakú PPC reklamu a so založenými rukami čakať v kresle na tisícky objednávok. Keď je to takéto jednoduché, prečo to nerobia všetci? Pretože to nie je také jednoduché. Len samotná tvorba e-shopu je náročná a musíte si na nej dať záležať.

Bez šablóny, prosím

Existujú e-shopové šablóny, ktoré si kúpite za pár eur a môžete začať nahadzovať tovar. Nerobte to, keď chcete mať svoj biznis postavený na kvalite. Odlíšte sa, ponúknite svojim zákazníkom dizajn, aký nikde inde nenájdu. Nechajte tvorbu e-shopu na odborníkov a buďte trpezlivý, nebude to hotové za deň, dva. Ale výsledný efekt oceníte nielen vy, ale aj vaši návštevníci, ktorí sa môžu vďaka kvalitne urobenej stránke a používateľskému rozhraniu zmeniť na vašich zákazníkov. Verných zákazníkov.

SEO je dobrý sluha

Search engine optimalization je optimalizácia vašej stránky pre internetové vyhľadávače tak, aby sa s ňou viac kamarátili. A čím viac sa s ňou budú kamarátiť, tým viac bude vaše stránka vo výsledkoch vyššie, a čím bude vyššie, tým viac ľudí na ňu príde. Také sú zákony internetovej džungle. Kruté, ale jednoduché a fér. Máte krásnu stránku, skvelý tovar, vynikajúce ceny, no nikto u vás nekupuje? Objednajte si SEO analýzu, ktorá odhalí, kde je mŕtve SEO zakopané.

Obsah je kráľ, a čo je potom linkbuilding?

Hovorí sa, že obsah je kráľ, ktorý dokáže udržať návštevníkov na vašej stránke a postupne ich premeniť na zákazníkov. Čo je potom linkbuilding – najdôležitejšia časť SEO? Je to boh, ktorý pritiahne vašich budúcich zákazníkov na vašu stránku. Ako? Dohovorí internetovým vyhľadávačom, aby vašu stránku považovali za relevantnejšiu, lebo na ňu odkazuje množstvo iných stránok, a umiestnili ju na vyššie pozície vo vyhľadávaní. SEO, obsah, výnimočnosť, originalita a poctivosť – toto je recept na úspech.

 

 Photo by Feelart / freedigitalphotos.net

You may also like