Home Nezaradené Chyťte si svojho kapra

Chyťte si svojho kapra

by admin

Muži majú veľa nerestí, no pri niektorých ženy rady privrú jedno oko. Sem jednoznačne patrí aj rybolov, a to najmä v tomto ročnom období.

Vianoce sú tu čo nevidieť a je teda výborné, ak si môžete uloviť vlastného vianočného kapra. Ten na sviatočný stôl jednoducho patrí, tak prečo stáť dlhé rady v obchodoch, či na ulici, aby ste si jedného mohli kúpiť? Určite sa oveľa radšej vyberiete k najbližšiemu vodnému toku a chytíte toho najlepšieho kapra sám. V tomto prípade sa aj výborne zregenerujete a oddýchnete si od zhonu posledných dní. Príprava Vianoc je veľmi náročná a naše nervy tak dostávajú zabrať, prečo teda nevyužiť túto príležitosť na načerpanie nových síl? Vziať môžete pokojne aj deti, budú iste nadšené a možno zahájite novú rodinnú tradíciu. Nemusíme predsa chodiť pred Štedrým dňom len do lesa, či na chalupu po vetvičky ihličia.

V každom prípade ak sme Vás inšpirovali, nezabudnite na teplé oblečenie a horúci čaj do termosky. Aj keď vonku ešte nie je taká zima, ako by sme si želali, teplo rozhodne vyzerá inak. Mráz je teda len prízemný, no nepodceňujte ho najmä na poľných cestách. Pôda je premočená, a tak väčšie množstvo blata, môže do úzkych dostať aj Vaše auto. V tomto prípade je preto dobré dať prednosť offroad pneumatikám z pneueshop.sk. Tie Vás dostanú kamkoľvek.

Zbaľte si teda návnady, udice, no nezabudnite ani na svoje pohodlie. Po hodinách strávených pri vode, oceníte aj možnosť posedieť si, či odložiť udicu z rúk. Stojany na udice preto patria aj do Vašej výbavy.

You may also like